Wiosna, a więc czas na…porządki! Jedną z ważnych czynności wiosennych porządków jest mycie okien. Jasne, błyszczące szyby pozwalają wpuścić jeszcze więcej słońca i naturalnego światła do pomieszczeń. Do ich mycia, zarówno w warunkach domowych, jak i komercyjnych, warto użyć profesjonalnych urządzeń, które nie tylko ułatwią mycie, ale zadbają o bezpieczeństwo szkła. Produkty, które doskonale sprawdzą się do czyszczenia okien to te od marki Unger.

Unger - dla profesjonalistów, ale nie tylko!

Systemy do mycia wodą demineralizowaną oraz akcesoria do tradycyjnego mycia okien zostały stworzone z myślą o profesjonalistach, którzy dbają o czystość także w większych przestrzeniach - sklepach, biurowcach czy halach.

Co więcej, po te urządzenia sięgają także indywidualni użytkownicy, którzy cenią sobie ich wysoką wydajność i intuicyjną obsługę. Unger sprawia, że praca przy czyszczeniu okien staje się szybsza i bardziej efektywna.

Urządzenia zostały stworzone tak, aby nie wymagały użytkownika dodatkowego podnośnika. Zestawy do mycia na wysokości pozwalają pracować bezpiecznie i sprawnie bez konieczności wznoszenia się na wyższe wysokości.

Woda demineralizowana - tajemnica czystych szyb

Woda demineralizowana odgrywa kluczową rolę w procesie mycia okien za pomocą urządzeń marki Unger. Usunięte z niej minerały odpowiedzialne są za pozostawianie osadu na szklanej powierzchni. Dzięki demineralizacji, po umyciu, szyby pozostają doskonale czyste, bez smug czy zacieków. Co istotne, nie ma potrzeby dodatkowego suszenia czy polerowania, co znacznie przyspiesza proces porządkowy.

Zastosowanie urządzeń UNGER w wiosennych porządkach

Wiosenne porządki z systemami do mycia wodą demineralizowaną Unger stają się łatwiejsze i pozwalają nie tylko na mycie samych okien! Zestawy doskonale sprawdzą się także w czyszczeniu: paneli słonecznych, witryn, elewacji szklanych i innych powierzchni nawet do 20 metrów, bez konieczności korzystania z drabin czy podnośników.

Regulowane kije teleskopowe umożliwiają dostosowanie do niezbędnej długości, a zintegrowane dysze doprowadzają wodę do najwyższych powierzchni. Zastosowana szczotka usuwa trudny brud bez ryzyka zarysowań np. delikatnych systemów solarnych. 

Zestawy do mycia wodą demineralizowaną

Zestaw do mycia okien HYDROPOWER RO S nLITE CARBON 24K - zestaw do wykorzystania profesjonalnego. System wykorzystuje proces demineralizacji wody z odwróconą osmozą, co zapewnia doskonałą czystość powierzchni, eliminując smugi i zacieki bez konieczności użycia środków chemicznych. Połączenie z myjką teleskopową nLITE CARBON 24K umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

W zestawie: RO20C HydroPower RO S; CF86G nLITE® Carbon 24K kij główny, 6-częściowy, 8,60 m; CF33G nLITE® Carbon 24K kij przedłużający, 2-częściowy, 3,20 m; NLHCC nLITE® Adapter przedłużający; NGS30 nLITE® Adapter kątowy zestaw M, 42 cm; NFK41 nLITE® Power szczotka, dzielona, 42 cm oraz DLH25 DuroFlex-wąż wysokowydajny, 25 m, Ø 7/10mm.

Zestaw dla ekspertów HYDROPOWER Ultra LC- zestaw wyposażony w zaawansowany filtr dejonizacyjny oraz wysokiej jakości narzędzia do skutecznego mycia okien przy użyciu wody demineralizowanej. Kij nLITE® Carbon Composite umożliwia łatwy dostęp do trudno dostępnych miejsc i ergonomiczną obsługę. Adaptery kątowe nLITE N pozwalają precyzyjnie dostosować narzędzia do różnych kształtów i kątów okien.

W zestawie: DIUH3 HydroPower® Ultra Filtr LC z wózkiem; CF86G nLITE®Carbon 24K 8,60 m; NGS30 nLITE®Zestaw adapterów kątowych M, 42 cm; NFK28 nLITE®Power szczotka, dzielona, 28 cm oraz DLS25 wąż DuroFlex, 25.

Zestaw do mycia okien HYDROPOWER ULTRA S + nLITE CARBON COMPOSITE - system filtracji DI, który pozwala korzystać z wody demineralizowanej. Usuwane minerały, a m.in. magnez, żelazo i kamień sprawiają, że mycie przebiega bez smug! Układy filtracyjne nie wymagają zasilania elektrycznego, stąd jest to opcja bardzo wygodna zarówno do regularnego, jak i tymczasowego użytkowania. Dodatkowo wyposażenie w miernik zapewnia kontrolę jakości wody.

W zestawie: DIUH1 HydroPower® Ultra - filtr S; CC60T nLITE® Carbon Composite - kij 6,00 m; NGS15 nLITE® - zestaw adapterów kątowych S, 15 cm; NFF28 nLITE® Power - szczotka, dzielona, 28 cm oraz DLS25 wąż DuroFlex, 25 m.

zestaw-do-mycia-okien-hydropower-ro-s-nlite-carbon-24k.jpgzestaw-dla-expertow-hydropower-ultra-lc.jpg