Lista produktów marki Play

Jako lider rynku środków czystości Fair Play Plus oferuje chemię profesjonalną marki własnej Play. Chemia profesjonalna Play to zestaw produktów, które ułatwiają sprzątanie na wysokim poziomie, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów związanych z zakupem środków czystości. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z rozwiązaniami marki Play. Nasz asortyment obejmuje chemię profesjonalną dedykowaną do różnych zastosowań i przestrzeni, w tym przestrzeni wymagających czyszczenia specjalistycznego przy użyciu środków czyszczących o konkretnych właściwościach. 

Chemia profesjonalna Play

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom firm sprzątających oraz przedsiębiorstw, które samodzielnie dbają o utrzymanie czystości opracowaliśmy niezwykle szeroką i zróżnicowaną gamę produktową chemii profesjonalnej, w ramach której dostarczamy zarówno środki przeznaczone do dezynfekcji rąk i powierzchni, jak i uniwersalne płyny do mycia ręcznego o ciekawej kompozycji zapachowej. Chemia profesjonalna Play to także preparaty do mycia ręcznego i maszynowego powierzchni wodoodpornych zawierające środki samowymywalne, konserwujące i nabłyszczające. W naszym asortymencie nie brakuje również środków dedykowanych do czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni z gresu, PVC czy lastryka. 

Kalkulator zużycia roztworu roboczego 

Klientów zainteresowanych przetestowaniem chemii profesjonalnej Play zachęcamy do skorzystania z kalkulatora zużycia roztworu roboczego. To pozwoli Państwu oszacować wydajność naszych produktów oraz zweryfikować opłacalność ich użytkowania w codziennej pracy. 

Szeroki wachlarz asortymentu – chemia Play do różnych zastosowań

Wybór chemii profesjonalnej Play stanowi gwarancję skuteczności oraz bezpieczeństwa czyszczonych powierzchni. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą na maszyny czyszczące i urządzenia sprzątające współpracujące z preparatami myjąco-pielęgnującymi Play.

Nie udało się przesłać wiadomości

Przepraszamy za utrudnienia.

Zapytaj o dostępność

Zgłosiłeś prezentację produktu

Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.

Do usłyszenia!

Zapytaj o dostępność

Ewentualne opłaty
test ewentualnych opłat i

Zostaw numer, a zadzwonimy w ciągu 24 h roboczych

Lub do Ciebie napiszemy

czytaj więcej

Nie udało się przesłać wiadomości

Przepraszamy za utrudnienia.

Wynajmij

Zgłosiłeś wynajem produktu

Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.

Do usłyszenia!

Wynajmij

Zostaw numer, a zadzwonimy w ciągu 24 h roboczych

Lub do Ciebie napiszemy

czytaj więcej