Schody ruchome są często używane w wielopiętrowych budynkach, takich jak galerie handlowe czy dworce kolejowe. W ciągu dnia przemieszczają się po nich setki osób, dlatego ważne jest, aby utrzymać je w czystości, eliminując rozprzestrzenianie się chorobotwórczych bakterii. Fair Play Plus ma na to gotowe rozwiązanie. Poznaj Eskulator – maszynę do czyszczenia schodów ruchomych.

Eskulator – maszyna do czyszczenia schodów i pochylni ruchomych

Eskulator jest urządzeniem do czyszczenia schodów i pochylni ruchomych, dzięki któremu czyszczenie staje się skuteczne i precyzyjne. Eskulator ma jedną wysuniętą szczotkę, która pozbywa się brudu z trudno dostępnych miejsc, przez co powierzchnia staje się czysta nawet w zakamarkach, które zazwyczaj pozostają niewidoczne. Szczotka umożliwia także utrzymanie porządku w głębokich rowkach, które często stanowią wyzwanie podczas manualnego czyszczenia.

Czyszczenie na sucho bez ingerencji człowieka

Eskulator jest w stanie działać samodzielnie, bez konieczności ingerencji człowieka. Po odpowiednim przygotowaniu urządzenia i umieszczeniu go na przeznaczonym miejscu operator musi jedynie monitorować, czy maszyna działa prawidłowo. Po zakończonym procesie czyszczenia powierzchnia ruchoma jest od razu gotowa do ponownego użytku. Eskulator czyści powierzchnie na sucho, bez żadnych detergentów, dzięki czemu nie trzeba czekać, aż obiekt wyschnie.

Niski koszt eksploatacji Eskulatora

Maszyna sprzątająca jest nie tylko prosta w użytkowaniu, ale również ekonomiczna w utrzymaniu. Bez najmniejszego problemu możemy wymienić w niej szczotki. W sklepie Fair Play Plus dostępny jest komplet szczotek dostosowany do każdego typu powierzchni. Wymienna szczotka może zostać też oddana do renowacji, dzięki czemu przedłużymy jej żywotność.