Lista produktów marki Ghibli&Wirbel

W asortymencie Fair Play Plus znajdziecie Państwo szeroki wybór maszyn sprzątających szorująco-zbierających renomowanego producenta marki Ghibli&Wirbel. W zależności od Państwa potrzeb oraz specyfiki obsługiwanego obiektu możemy zaproponować maszyny szorująco-zbierające z prowadzeniem ręcznym oraz samojezdne. Naszą ofertę w tym zakresie uzupełnia szeroki wybór akcesoriów do maszyn sprzątających, w szczególności padów i szczotek, których regularna wymiana zapewni wysoką jakość czyszczenia każdego rodzaju posadzki. 

Maszyny sprzątające

Maszyny szorująco-zbierające to najbardziej wszechstronne maszyny sprzątające, których szeroka funkcjonalność przekłada się na liczne zastosowania w przestrzeniach o zróżnicowanym przeznaczeniu. Maszyny sprzątające szorująco-zbierające są projektowane i wykonywane w taki sposób, żeby gruntownie czyścić i jednocześnie osuszać mytą powierzchnię. Dzięki temu mogą być bez obaw stosowane w obiektach charakteryzujących się dużym natężeniem ruchu, także w trakcie ich normalnej pracy. 

Maszyny sprzątające szorująco-zbierające znajdują zastosowanie przede wszystkim w: supermarketach, zakładach produkcyjnych, biurach i wszelkich budynkach użyteczności publicznej.

Dobór maszyny sprzątającej 

Dobór maszyny sprzątającej jest uzależniony od czyszczonej powierzchni. Wśród parametrów, które musimy wziąć pod uwagę wybierając urządzenie szorująco-zbierające jest wydajność maszyny oraz jej przystosowanie do obsługi określonych powierzchni. W przypadku mniejszych obiektów o ograniczonej powierzchni manewrowania takich, jak sklepy, magazyny, korytarze szkolne i szpitalne doskonale sprawdzą się maszyny sprzątające pchane. Tam, gdzie czyszczenia wymaga duża przestrzeń lub czyszczone przestrzenie są od siebie znacznie oddalone warto sięgnąć po samojezdne automatyczne maszyny sprzątające siodłowe, których wydajność zapewni szybsza i bardziej ergonomiczną pracę operatora, jednocześnie nie narażając go na nadmierny wysiłek fizyczny. 

W sprzedaży posiadamy rozwiązania dedykowane do wszystkich typów posadzek twardych – kamiennych, ceramicznych, betonowych, a także podłóg drewnianych i PVC. 

Nie udało się przesłać wiadomości

Przepraszamy za utrudnienia.

Zapytaj o dostępność

Zgłosiłeś prezentację produktu

Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.

Do usłyszenia!

Zapytaj o dostępność

Ewentualne opłaty
test ewentualnych opłat i

Zostaw numer, a zadzwonimy w ciągu 24 h roboczych

Lub do Ciebie napiszemy

czytaj więcej

Nie udało się przesłać wiadomości

Przepraszamy za utrudnienia.

Wynajmij

Zgłosiłeś wynajem produktu

Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.

Do usłyszenia!

Wynajmij

Zostaw numer, a zadzwonimy w ciągu 24 h roboczych

Lub do Ciebie napiszemy

czytaj więcej