Z przyjemnością informujemy naszych klientów o pierwszym rebrandingu od czasu założenia naszej firmy w 2002 roku! Jest to dla nas wielki krok naprzód, który odzwierciedla nasz rozwój i zaangażowanie w dostarczanie najlepszych produktów i usług. Nowe logo jest symbolem naszych wartości, innowacji i zaufania, który pragniemy przekazać naszym klientom.

LOGO_FPP_duze_1000px.png

Pierwszym miejscem, gdzie prezentujemy nasz nowy logotyp, poza stroną internetową, jest nasz świeżo wydany katalog produktów na rok 2024. Katalog ten zawiera starannie wyselekcjonowane produkty, które spełniają najwyższe standardy jakości i funkcjonalności.

Aby jeszcze łatwiej zapoznać się z naszą ofertą, produkty w katalogu są wyposażone w unikalny kod QR. Skanując kod za pomocą swojego smartfona, będziesz mógł szybko przenieść się do naszego sklepu internetowego i dokładniej poznać dany produkt oraz złożyć zamówienie w zaledwie kilka chwil.

Katalog jest również dostępny online na naszej stronie internetowej tutaj. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Dziękujemy za zaufanie i zainteresowanie naszą marką. Zapraszamy do odkrywania naszych nowych produktów i doświadczenia najwyższej jakości obsługi, której zawsze możesz się spodziewać od naszej firmy.