Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na jedne z najważniejszych wydarzeń branży czyszczącej – Targi Interclean, które odbędą się w Amsterdamie w dniach 14-17 maja 2024 roku. To niepowtarzalna okazja do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie maszyn czyszczących oraz innowacyjnymi rozwiązaniami w branży czystości.

W targach bierze udział producent maszyn czyszczących Ghibli & Wirbel, które znajdą Państwo w ofercie Fair Play Plus – wyłącznego dystrybutora Ghibli & Wirbel w Polsce. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska o numerze 01.507. Będzie to doskonała okazja, by poznać naszą ofertę, obejrzeć maszyny z serii Green Pro, urządzenia z linii klasycznej oraz odkryć kilka niespodzianek przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Targi Interclean to nie tylko miejsce prezentacji nowości, ale także doskonała platforma do nawiązywania kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń oraz poszerzania wiedzy na temat najnowszych trendów w branży czyszczącej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym prestiżowym wydarzeniu, które zapowiada się jako niezwykle inspirujące i pełne nowych możliwości.