System dozowania chemii
search
 • System dozowania chemii
Symbol: UNI000001
Wydrukuj

System dozowania chemii

1 025,00 PLN 1 025,00 PLN netto
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 137,82 PLN
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie duża dostępność

 • Dostawa od 15.50 PLN brutto
  Dla różnych produktów mogą być dostępne wybrane opcje dostawy:

   - 19,50 PLN 
   - 16,50 PLN 
  - 15,50 PLN
       - 196,80 PLN (wysyłka paletowa)
 • Darmowa dostawa
  Zamówienia powyżej 500 PLN brutto
  Odbiór osobisty w sklepie w Markach, al. Piłsudskiego 257, w godz. 07:00 - 16:00
 • Współpraca B2B
  Jeśli są Państwo zainteresowani wspólpracą B2B, prosimy o kontakt biuro@fairplayplus.pl

System dozowania chemii to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia precyzyjne i ekonomiczne stosowanie środków czystości. Dzięki zautomatyzowanemu procesowi dozowania, można skutecznie kontrolować ilość i proporcje używanej chemii, co przekłada się na oszczędność czasu, pieniędzy i zwiększenie efektywności czyszczenia.

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 102 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 102 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 20,40 PLN .


System dozowania chemii jest kompleksowym narzędziem, które rewolucjonizuje proces stosowania środków czystości w różnych branżach i sektorach. Dzięki zaawansowanej technologii i innowacyjnym rozwiązaniom, ten system oferuje szereg korzyści, które przyczyniają się do poprawy efektywności, oszczędności czasu i zasobów, oraz zapewniają bardziej higieniczne i bezpieczne warunki pracy.

Główną cechą systemu dozowania chemii jest precyzja. Dzięki dokładnemu dawkowaniu środków czystości, możliwe jest uzyskanie optymalnej koncentracji, co przekłada się na skuteczniejsze czyszczenie i dezynfekcję powierzchni. Dodatkowo, kontrola ilości używanej chemii pozwala na minimalizację nadmiernego zużycia, co prowadzi do oszczędności finansowych oraz zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko.

Systemy dozowania chemii są również wysoce elastyczne i konfigurowalne. Mogą być dostosowane do różnych potrzeb i wymagań, umożliwiając wybór odpowiednich środków czystości oraz ich proporcji w zależności od rodzaju i stopnia zabrudzenia. Dodatkowo, systemy te są łatwe w obsłudze, co pozwala na szybką i efektywną zmianę parametrów dozowania w razie potrzeby.

Kolejnym ważnym aspektem systemów dozowania chemii jest bezpieczeństwo. Dzięki zautomatyzowanemu procesowi dozowania, minimalizowane są kontakty z chemikaliami przez personel, co zmniejsza ryzyko przypadkowego zatrucia lub obrażeń skórnych. Ponadto, systemy te mogą być wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia, takie jak blokady przed przypadkowym uruchomieniem, aby zapewnić jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa.

Podsumowując, systemy dozowania chemii to nie tylko narzędzie do precyzyjnego stosowania środków czystości, ale także kompleksowe rozwiązanie, które przyczynia się do poprawy wydajności, oszczędności zasobów, oraz zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Dzięki ich elastyczności, łatwości obsługi i wysokim standardom bezpieczeństwa, są one niezastąpionym elementem w procesie czyszczenia i dezynfekcji w wielu dziedzinach i branżach.

Komentarze (0)
0
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Nie udało się przesłać wiadomości

Przepraszamy za utrudnienia.

Zapytaj o dostępność

Zgłosiłeś prezentację produktu

Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.

Do usłyszenia!

Zapytaj o dostępność

Ewentualne opłaty
test ewentualnych opłat i

Zostaw numer, a zadzwonimy w ciągu 24 h roboczych

Lub do Ciebie napiszemy

czytaj więcej

Nie udało się przesłać wiadomości

Przepraszamy za utrudnienia.

Wynajmij

Zgłosiłeś wynajem produktu

Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.

Do usłyszenia!

Wynajmij

Zostaw numer, a zadzwonimy w ciągu 24 h roboczych

Lub do Ciebie napiszemy

czytaj więcej