Stacja szybkiego dozowania 200 l
search
 • Stacja szybkiego dozowania 200 l
Symbol: SD-01
Wydrukuj

Stacja szybkiego dozowania 200 l

3 650,00 PLN 3 650,00 PLN netto
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 4 051,77 PLN
Ilość
Obecnie brak na stanie duża dostępność

 • Dostawa od 15.50 PLN brutto
  Dla różnych produktów mogą być dostępne wybrane opcje dostawy:

   - 19,50 PLN 
   - 16,50 PLN 
  - 15,50 PLN
       - 196,80 PLN (wysyłka paletowa)
 • Darmowa dostawa
  Zamówienia powyżej 500 PLN brutto
  Odbiór osobisty w sklepie w Markach, al. Piłsudskiego 257, w godz. 07:00 - 16:00
 • Współpraca B2B
  Jeśli są Państwo zainteresowani wspólpracą B2B, prosimy o kontakt biuro@fairplayplus.pl

Stacja szybkiego dozowania 200 l to innowacyjne rozwiązanie zapewniające precyzyjne i efektywne dozowanie chemii w dużych ilościach. Dzięki dużej pojemności oraz szybkości działania, umożliwia skuteczne i wydajne przygotowanie roztworów czyszczących i dezynfekujących w profesjonalnych zastosowaniach

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 365 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 365 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 73,00 PLN .


Stacja szybkiego dozowania o pojemności 200 litrów to zaawansowane urządzenie, które zmienia sposób, w jaki środki czystości są stosowane i zarządzane w środowiskach przemysłowych, komercyjnych oraz instytucjonalnych.

Centralnym elementem tego systemu jest zbiornik o pojemności 200 litrów, który umożliwia przechowywanie większych ilości środków czystości, takich jak detergenty, dezynfekanty czy inne chemikalia. Dzięki dużej pojemności, stacja szybkiego dozowania jest idealna dla miejsc, gdzie potrzebna jest duża ilość środków czystości, a także tam, gdzie wymagane są częste uzupełnienia.

Jedną z kluczowych zalet stacji szybkiego dozowania jest możliwość precyzyjnego i szybkiego dozowania chemii. Za pomocą zaawansowanych systemów pomiarowych i kontrolnych, operatorzy mogą łatwo ustawić i monitorować ilość chemii, która jest dozowana do roztworu. Dzięki temu można uzyskać dokładnie zdefiniowane stężenia, co zapewnia optymalną skuteczność czyszczenia przy minimalnym zużyciu środków czystości.

Stacja szybkiego dozowania 200 l jest również wyposażona w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, które chronią personel i środowisko przed niebezpiecznymi sytuacjami. Wbudowane zabezpieczenia, takie jak alarmy, czujniki i blokady, zapewniają, że proces dozowania chemii odbywa się bezpiecznie i zgodnie z wytycznymi bezpieczeństwa.

Kolejną zaletą tej stacji jest jej wszechstronność i elastyczność. Może być stosowana w różnych aplikacjach i branżach, od przemysłu spożywczego i farmaceutycznego po obiekty użyteczności publicznej i przestrzenie komercyjne. Dzięki modułowej konstrukcji, stacja szybkiego dozowania może być łatwo dostosowana do konkretnych potrzeb i wymagań klienta.

Podsumowując, stacja szybkiego dozowania 200 l to niezawodne i wszechstronne rozwiązanie dla przedsiębiorstw i instytucji, które poszukują efektywnych i bezpiecznych sposobów zarządzania środkami czystości. Dzięki swojej pojemności, precyzji, bezpieczeństwu i elastyczności, stacja ta staje się niezastąpionym narzędziem w procesie utrzymania czystości i higieny w różnego rodzaju środowiskach pracy.

Komentarze (0)
0
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Nie udało się przesłać wiadomości

Przepraszamy za utrudnienia.

Zapytaj o dostępność

Zgłosiłeś prezentację produktu

Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.

Do usłyszenia!

Zapytaj o dostępność

Ewentualne opłaty
test ewentualnych opłat i

Zostaw numer, a zadzwonimy w ciągu 24 h roboczych

Lub do Ciebie napiszemy

czytaj więcej

Nie udało się przesłać wiadomości

Przepraszamy za utrudnienia.

Wynajmij

Zgłosiłeś wynajem produktu

Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.

Do usłyszenia!

Wynajmij

Zostaw numer, a zadzwonimy w ciągu 24 h roboczych

Lub do Ciebie napiszemy

czytaj więcej