Lista produktów marki FPP

FPP to ekonomiczna linia profesjonalnych artykułów higienicznych marki Fair Play Plus przeznaczonych do stosowania w obiektach biurowych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Wysoka jakość oraz przystępna cena artykułów higienicznych FPP czyni je doskonałymi rozwiązaniami dla szkolnictwa, placówek opieki zdrowotnej oraz przestrzeni komercyjnych, a więc miejsc charakteryzujących się wysokim zapotrzebowaniem na dobrej jakości środki czystości i artykuły higieny. 

Artykuły linii FPP

Linia  artykułów higienicznych marki Fair Play Plus została opracowana w taki sposób, żeby jak najlepiej zaspokajać potrzeby obiektu na szeroko rozumiane środki czystości. Oferta produktowa FPP obejmuje artykuły papierowe, tekstylne i akcesoria. 

Papierowe artykuły higieniczne FPP 

Artykuły papierowe FPP to przede wszystkim wysokiej jakości papiery toaletowe i ręczniki papierowe. Ręczniki papierowe oferujemy w roli i składane, dzięki czemu jeszcze lepiej dopasowują się do warunków higienicznych danego obiektu. 

Tekstylne artykuły higieniczne FPP 

Tekstylia w ofercie FPP to przede wszystkim artykuły niezbędne do codziennego sprzątania. Nasz asortyment obejmuje mopy płaskie: mopy bawełniane, mopy z mikrowłókna oraz znakomicie wchłaniające wodę i nie pozostawiające smug ścierki z mikrowłókna. 

Worki na odpady

Ofertę produktów dedykowanych do utrzymywania czystości w obiekcie uzupełniają wytrzymałe worki na odpady o różnym litrażu. Worki oferujemy w wielu kolorach ułatwiających selektywną zbiórkę odpadów w obiekcie. 

Akcesoria 

Szeroką gamę artykułów higienicznych FPP dopełnia linia akcesoriów wykonanych z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych. W stałej sprzedaży posiadamy m.in.: dozowniki do papieru toaletowego, dozowniki do ręczników papierowych oraz dozowniki do mydła. 

Najlepsza na rynku relacja jakości do ceny – artykuły linii FPP 

Wybór artykułów higienicznych i akcesoriów z ekonomicznej linii produktów Fair Play Plus to gwarancja doskonałej relacji jakości do ceny. Nasze artykuły zapewniają wysoki komfort użytkowania, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów utrzymania zapleczy sanitarnych w firmach oraz obiektach komercyjnych. 

Nie udało się przesłać wiadomości

Przepraszamy za utrudnienia.

Zapytaj o dostępność

Zgłosiłeś prezentację produktu

Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.

Do usłyszenia!

Zapytaj o dostępność

Ewentualne opłaty
test ewentualnych opłat i

Zostaw numer, a zadzwonimy w ciągu 24 h roboczych

Lub do Ciebie napiszemy

czytaj więcej

Nie udało się przesłać wiadomości

Przepraszamy za utrudnienia.

Wynajmij

Zgłosiłeś wynajem produktu

Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.

Do usłyszenia!

Wynajmij

Zostaw numer, a zadzwonimy w ciągu 24 h roboczych

Lub do Ciebie napiszemy

czytaj więcej