Preparat do mycia i pielęgnacji nawierzchni wodoodpornych BUZIL Corridor Daily S780 1L
search
  • Preparat do mycia i pielęgnacji nawierzchni wodoodpornych BUZIL Corridor Daily S780 1L
  • Preparat do mycia i pielęgnacji nawierzchni wodoodpornych BUZIL Corridor Daily S780 1L
Symbol: S780-0001
Wydrukuj

Preparat do mycia i pielęgnacji nawierzchni wodoodpornych BUZIL Corridor Daily S780 1L

29,80 PLN 29,80 PLN netto
Ilość
duża dostępność

  • Dostawa od 15.50 PLN brutto
    Dla różnych produktów mogą być dostępne wybrane opcje dostawy:

     - 19,50 PLN 
     - 16,50 PLN 
    - 15,50 PLN
         - 196,80 PLN (wysyłka paletowa)
  • Darmowa dostawa
    Zamówienia powyżej 500 PLN brutto
    Odbiór osobisty w sklepie w Markach, al. Piłsudskiego 257, w godz. 07:00 - 16:00
  • Współpraca B2B
    Jeśli są Państwo zainteresowani wspólpracą B2B, prosimy o kontakt biuro@fairplayplus.pl

BUZIL CORRIDOR DAILY S780 to wszechstronny preparat do codziennego mycia i pielęgnacji podłóg wodoodpornych, który skutecznie usuwa zabrudzenia, jednocześnie nadając powierzchniom ochronny połysk. Dzięki antypoślizgowym właściwościom i samonabłyszczającej formule doskonale sprawdza się w miejscach o intensywnym ruchu, takich jak hale sportowe czy biura. Produkt jest odpowiedni zarówno do zastosowań profesjonalnych, jak i domowych, zapewniając trwałą czystość i estetykę.

Powiązane produkty

Preparat do mycia i pielęgnacji nawierzchni wodoodpornych BUZIL Corridor Daily S780 10L

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 2 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 2 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,40 PLN .


Parametry podstawowe

Ph
Neutralne
Zastosowanie
Do mycia maszynowego, Do mycia podłóg
Pojemność
10 l

BUZIL Corridor Daily S780 1L - preparat do mycia i pielęgnacji nawierzchni wodoodpornych

BUZIL CORRIDOR DAILY S780 to uniwersalny środek czyszcząco-pielęgnujący, stworzony z myślą o codziennym myciu i pielęgnacji podłóg wodoodpornych. Preparat doskonale nadaje się do posadzek w halach sportowych, gimnastycznych oraz wielofunkcyjnych, jak również do wykładzin z PCV, kauczuku, linoleum, betonu i kamienia naturalnego. Formuła oparta na wodorozcieńczalnych polimerach zapewnia jednoczesne czyszczenie i pielęgnację, nadając powierzchniom samonabłyszczający efekt, ochronę przed śladami po butach oraz dodatkowe zabezpieczenie przed zabrudzeniami. Produkt spełnia wymogi normy FMPA DIN 18032/2 dla podłóg sportowych, co gwarantuje ich bezpieczeństwo i antypoślizgowe właściwości.

Najważniejsze cechy produktu:

  • Uniwersalność zastosowania - Przeznaczony do różnych nawierzchni, w tym PCV, linoleum, kamienia naturalnego, betonu, marmuru i podłóg drewnianych zabezpieczonych.

  • Czyszczenie i pielęgnacja - Skutecznie usuwa kurz, plamy i inne zabrudzenia, jednocześnie pielęgnując powierzchnie.

  • Samonabłyszczanie - Nadaje powierzchniom elegancki połysk bez potrzeby dodatkowej pielęgnacji.

  • Antypoślizgowe właściwości - Zabezpiecza przed poślizgiem, spełniając rygorystyczne normy dla podłóg sportowych.

  • Do automatycznego i manualnego użycia - Produkt nadaje się do stosowania w maszynach jednotarczowych, szybkoobrotowych oraz automatach myjących.

  • Zwiększona ochrona - Chroni przed śladami po butach i opóźnieniem ponownego osadzania się brudu.

Zastosowanie:

BUZIL CORRIDOR DAILY S780 doskonale sprawdza się w codziennym myciu podłóg w halach sportowych, salach gimnastycznych, biurach, przestrzeniach użyteczności publicznej oraz domach. Można go stosować na powierzchniach z PCV, linoleum, marmuru jurajskiego, trawertynu, łupka, granitu, kamienia betonowego, korka oraz podłóg drewnianych zabezpieczonych. Jest szczególnie przydatny w miejscach o intensywnym ruchu, gdzie wymagane jest utrzymanie najwyższych standardów czystości i estetyki.

Specyfikacja techniczna:

  • Pojemność: 1 L

  • Ph: 8,5

  • Forma: Płyn

  • Kod producenta: S780
  • KOD EAN: 4100660003321

Sposób użycia

konserwacja

500 - 1000 ml / 10 l wody

mycie bieżące

20 - 50 ml / 10 l wody

mycie intensywne

500 ml / 10 l wody

automat myjący

50 - 100 ml / 10 l wody

metoda spray

13 z wodą. Wwypolerować przy użyciu polerki lub szorowarki.

rozpylanie z butelki z rozpryskiwaczem

300 ml/ 10 l wody

Karta charakterystyki

Karta techniczna

Komentarze (0)
0
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Specyficzne kody

ean13
4100660003321

Nie udało się przesłać wiadomości

Przepraszamy za utrudnienia.

Zapytaj o dostępność

Zgłosiłeś prezentację produktu

Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.

Do usłyszenia!

Zapytaj o dostępność

Ewentualne opłaty
test ewentualnych opłat i

Zostaw numer, a zadzwonimy w ciągu 24 h roboczych

Lub do Ciebie napiszemy

czytaj więcej

Nie udało się przesłać wiadomości

Przepraszamy za utrudnienia.

Wynajmij

Zgłosiłeś wynajem produktu

Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.

Do usłyszenia!

Wynajmij

Zostaw numer, a zadzwonimy w ciągu 24 h roboczych

Lub do Ciebie napiszemy

czytaj więcej