Zima to dla administratorów obiektów oraz firm sprzątających czas wyjątkowo uciążliwy ze względu na śnieg zmieszany z solą, piaskiem i innymi zanieczyszczeniami. Wytworzone błoto dostaje się do wnętrz budynków na butach, a do garaży na kołach i podwoziach samochodów. O ile wejścia do budynków można zabezpieczyć przed niechcianymi zanieczyszczeniami systemem mat wejściowych, to garaże właściwie muszą przyjąć wszystko, co wjeżdża razem z samochodem. Po ogrzaniu śnieg się topi i wraz z brudem ścieka na podłogę garażu, a woda niestety odparowuje sama, pozostawiając uciążliwy brud i kamień na posadzce.
Regularne czyszczenie posadzek żywicznych przedłuża ich żywotność. Dlatego najlepiej czyścić garażowe posadzki na bieżąco, aby nie dopuścić do zbyt długiego zalegania brudu oraz soli rozmrażających, które mogą powodować zmatowienie powłok, a nawet uszkodzenie posadzki. Uszkodzenie warstwy zabezpieczającej może skutkować dalszą erozją betonu.
Promocyjny zestaw, w którego skład wchodzi maszyna szorująco-zbierająca Freccia 30 SM 45 z gratisowym wyposażeniem w niebieski pad czyszczący oraz 5 litrowy zapas profesjonalnej chemii Acid Play to skuteczny sposób na utrzymanie czystości w w małych i średnich garażach. W dodatku teraz kupując taki zestaw za 11.736,50 zł netto można zaoszczędzić aż 6.308,80 zł netto. Promocja trwa do 31.03.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.
Acid Play świetnie nadaje się do czyszczenia powierzchni garażowych z żywicy epoksydowej lub betonu pokrytego farbą żywiczną. To profesjonalny środek do mycia i doczyszczania powierzchni kwasoodpornych. W zależności od stopnia zabrudzenia należy stosować roztwór środka od 0,2% (20 ml / 10 l) do 10% (1 l / 10 l) z zimną lub letnią wodą.
Maszyna szorująco-zbierająca FRECCIA FR 30 SM 45 jest zasilana dwiema bateriami kwasowymi 12V/90 Ah. Jest bardzo zwrotna i łatwo się prowadzi. Dzięki sensorowi TOUCH SYSTEM obsługa jest łatwa i bardzo intuicyjna. W komplecie szczotka polipropylenowa ø 0.7, rzep pada 17”, baterie i prostownik zewnętrzny TC1 LTM 24v 1kW, wąż do napełniania zbiornika oraz gumy ściągające.
DANE TECHNICZNE | ||
Szerokość czyszczenia | mm | 430 |
Szerokość ssawy | mm | 650 |
Wydajność (teoretyczna/praktyczna) | m2/h | 1720 – 1030 |
Bateria | 24V | |
Moc | W | 600 |
Napęd | Manualny | |
SZCZOTKI / PADY | ||
Wymiary szczotki / pada | mm – cal | 430 – 17” x 1 |
Silnik szczotki | W | 200 x 1 |
Obroty szczotki | obr./min | 120 |
Nacisk szczotki | g/cm2 | 18 – 17,4 |
NAPĘD | ||
Prędkość | km/h | 4 |
Max. pochylenie | % | 2 |
SSANIE | ||
Silnik ssący | W | 400 |
Podciśnienie | mbar/mmH2O | 1189 |
Przepływ powietrza | l/s | 28 |
Poziom hałasu | dB(A) | 64 |
ZBIORNIK | ||
Typ | Dwa zbiorniki | |
Pojemność zbiornika (czysta) | l | 30 |
Pojemność zbiornika (brudna) | l | 33 |
Waga (z/bez baterii) | kg | 104 / 66 |
Długość kabla | m | — |
Wymiary | mm | 1210x560x1020 |
Efekt czyszczenia chemią profesjonalną Acid Play