Zamiatarki

Urządzenia do zamiatania powierzchni

W ofercie maszyn czyszczących Ghibli&Wirbel posiadamy profesjonalne urządzenia do zamiatania posadzek w budynkach i na terenach zewnętrznych. Może to być zamiatarka ręczna HS M 80, pchana przez operatora, zamiatarka pchana z trakcją mechaniczną HS MT 80 oraz zamiatarka samojezdna z trakcją HS R 110. Rodzaj zamiatarki zależy od rozmiarów czyszczonej powierzchni, jej lokalizacji, czy czasu pracy.

Zamiatarka HS M 80

Zamiatarka ręczna pchana przez operatora

HS M 80 to ciche urządzenie do zamiatania dziedzińców, tarasów, podjazdów, czy chodników. Dzięki szerokości czyszczenia 800 mm może usunąć liście, piasek, kapsle, czy inny brud z powierzchni nawet do 1000 m². Dokładnie zamiata dzięki kombinacji dwóch cylindrycznych szczotek obracających się w przeciwnych kierunkach i dwóm bocznym szczotkom o regulowanej wysokości. Łatwa w obsłudze i w przechowywaniu.

Zamiatarka HS MT 80

Zamiatarka z trakcją mechaniczną pchana przez operatora

HS MT 80 to praktyczne i solidne urządzenie do zamiatania małych oraz średnich powierzchni. Szczotki cylindryczna i boczna dają łączną szerokość czyszczenia 780 mm. Wydajność urządzenia to 3120 m²/h, Zamiatarka wyposażona jest w duży papierowy filtr panelowy z ręcznym otrząsaczem, co zapewnia dobrą filtrację i  doskonałą jakość czyszczenia oraz komfortową pracę operatora.

Zamiatarka HS R 110

Zamiatarka samojezdna siodłowa z trakcją

HS R 110 siodłowa zamiatarka odpowiednia dla średnich i dużych powierzchni. Duża szerokość czyszczenia, wynosząca 860 mm zapewnia wydajność pracy maszyny 6050 m²/h. ) Zamiatarka wyposażona jest w wydajny system ssący, trzy filtry kardridżowe i elektryczny otrząsacz, który ułatwia czyszczenie filtra. Dzięki wytrzymałej konstrukcji jest w stanie pracować w najcięższych warunkach.