Zamiatarka HS M 80

Zamiatarki ręczne

Zamiatanie małych i średnich powierzchni

Zamiatarka HS M 80 to urządzenia idealne do czyszczenia powierzchni nawet do 1000 m² dzięki szerokości czyszczenia 800 mm. Zamiatarka zapewnia dokładne zamiatanie dzięki dwóm bocznym szczotkom i ich regulowanej wysokości dzięki czemu dopasuje się idealnie do powierzchni czyszczonej oraz pozwala zamiatać brud z  ciężko dostępnych powierzchni. Innowacyjny system DSM gwarantuje kompletne zapełnienie pojemnika na odpady. Kombinacja dwóch cylindrycznych szczotek kręcących się w przeciwnych do siebie kierunkach, transportuje odpady
w bardziej efektywny sposób.

HS M 80 posiada większą wydajność niż zwykła zamiatarka posiadająca tylko jedną szczotkę. Jest ona także zdolna zbierać nie tylko małe śmieci takie jak papier, wióry z metalu, piasek, kapsle czy liście ale także bardziej masywne odpady jak puszki po napojach czy plastikowe kubki. Duże koła zamontowane z tyłu maszyny dają możliwość dużej manewrowości podczas zamiatania, a także łatwiejszego transportu po schodach.

HS M 80 to idealny wybór do zamiatania podjazdów, ogrodów, obiektów sportowych czy części wspólnych przy budynkach wielorodzinnych. Po skończonej pracy można ją łatwo przechowywać dzięki kompaktowym wymiarom i możliwości złożenia.

Galeria

Kliknij zdjęcie, by przejść do sklepu

Szczegóły

Dane techniczne

NUMER KATALOGOWY 10.8000.00
DANE OGÓLNE HS M 80
Szerokość czyszczenia szczotka główna + boczna mm 800
Wydajność (teoretyczna/praktyczna) m²/h 2800 – 1680
Napęd manualny
Powierzchnia filtrowania – otrząsacz filtra tylna – manualne – 40 l
Waga kg 14
Wymiary mm 800x660x330

 

Akcesoria

AKCESORIA W CENIE MASZYNY
NAZWA NUMER KATALOGOWY
Szczotka główna 40.0250.00
Boczna szczotka prawa / lewa 40.0251.00

 

 

Pliki do pobrania

Zamiatarka HS M 80