Wyprzedaż chemii profesjonalnej do różnych powierzchni

Kategorie: Ogólna     10.12.2020

Wyprzedaż chemii profesjonalnej

Oferujemy Państwu w wyprzedaży produkty profesjonalne do różnych powierzchni. Są wśród nich środki do mycia i pielęgnacji i konserwacji drewna, mycia podłóg twardych i elastycznych. pielęgnacji stali nierdzewnej, czyszczenia felg aluminiowych i stalowych. Produkty będą dostępne do wyczerpania zapasów.

WOOD STOK GT do konserwacji powierzchni drewnianych 1l

Gotowy do użycia preparat do konserwacji powierzchni drewnianych, drewnopodobnych, również wyrobów z drewna niekonserwowanego. Zalecany do konserwacji mebli, poręczy, parapetów, boazerii. Doskonale zabezpiecza powierzchnię przed wilgocią oraz przed nadmiernym przenikaniem zabrudzeń, nie zmieniając jednocześnie naturalnych właściwości konserwowanych powierzchni. Preparatu nie należy stosować na laminaty i powierzchnie olejowane.

Cif Professional Wood Floor Cleaner 5l

Preparat do codziennego mycia i pielęgnacji zabezpieczonych podłóg i innych powierzchni drewnianych. Można stosować na drewno naturalne, meble drewniane, panele podłogowe.  Sprawdzi się w takich obiektach jak biura, szpitale, przychodnie, przedszkola, żłobki, obiekty przemysłowe itp.

TENZI Top Perfekt do mycia podłóg i powierzchni w gastronomii, kuchni 5 l

Niskopieniący koncentrat do mycia podłóg i powierzchni w przemyśle spożywczym. Ma właściwości odtłuszczająco-myjące i jest przeznaczony do bieżącego oraz intensywnego czyszczenia posadzek odpornych na działanie substancji alkalicznych. Z łatwością rozpuszcza stare zanieczyszczenia olejowo – tłuszczowe pochodzenia zwierzęcego, roślinnego oraz zanieczyszczenia ropopochodne. Zalecany do różnego rodzaju powierzchni twardych w kuchni i gastronomii oraz powierzchni w przemyśle ciężkim.

TENZI TopEfekt EXTRA płyn do mycia linoleum, podłóg elastycznych 5 l

Skoncentrowany płyn do bieżącego mycia linoleum, podłóg elastycznych, gumowanych. Niskopieniący koncentrat myjąco – pielęgnujący na bazie alkoholi. Szybko wysycha, nie pozostawia smug, zachowuje połysk i pozostawia przyjemny, świeży zapach. Nadaje się na wszystkie wodoodporne posadzki (PCV, linoleum, kamień szlifowany, korek, guma, lakierowane, drewno, panele drewnopodobne, szlifowany klinkier, płytki ceramiczne, wykładziny elastyczne). Zalecany na powierzchnie półmatowe oraz do pielęgnacji wypraw polimerowych twardych.

TENZI INW-10 GT pielęgnacja stali nierdzewnej matowej i błyszczącej 600 ml

Gotowy do użycia preparat do pielęgnacji stali nierdzewnej matowej i błyszczącej na bazie alkoholu. Skutecznie usuwa ślady po palcach, oleju, lekkich zabrudzeniach. Zalecany do zamrażarek, chłodziarek, okapów wentylacyjnych, mebli kuchennych, kabin wind oraz wyposażenia np. myjni samochodowych. Ze względu na doskonałą rozlewność nie wymaga polerowania. Przebadany dermatologicznie. Znajdzie zastosowanie przy pielęgnacji  urządzeń i przedmiotów ze stali nierdzewnej matowej i błyszczącej: kabin wind, czy wyposażenia kuchni i gastronomii.

TENZI Alux do czyszczenia felg 5 l

Skoncentrowany antykorozyjny kwaśny preparat do okresowego mycia silnie zanieczyszczonych elementów ze stopów aluminium, metali lekkich, stali nierdzewnych; usuwa zmatowienia i osady z klocków hamulcowych; może być stosowany do usuwania kamienia wodnego ze zbiorników; działa błyskawicznie.
UWAGA! Produkt niebezpieczny! Matowi powierzchnie szklane.

Kliknij na zdjęcie, żeby przejść do produktu w sklepie