Wynajem maszyn czyszczących w Fair Play Plus

Kategorie: Aktualności, Ogólna, Porady     13.03.2018

Zapraszamy do współpracy zarówno Firmy, jak i Klientów indywidualnych zainteresowanych wynajmem krótko jak i długoterminowym maszyn czyszczących marki Ghibli&Wirbel – Ghibli S5. Oferujemy maszyny w idealnym stanie technicznym, niezawodne nawet w najtrudniejszych warunkach, które świetnie radzą sobie na różnego rodzaju halach magazynowych i produkcyjnych, doczyszczają parkingi wielopoziomowe oraz inne powierzchnie wielkoformatowe.

Wszystkim naszym klientom oferujemy darmowe szkolenie, pomoc techniczną doradztwo w doborze odpowiedniej maszyny czyszczącej oraz służymy pomocą w doborze odpowiednich środków chemicznych. Zapewniamy darmowy transport na terenie Warszawy i w promieniu 50 km od siedziby Fair Play Plus.

Zapraszamy do kontaktu:

tel. +48 532 638 018, e-mail: [email protected]

 

Optymalne wykorzystanie maszyny

Zaplecze sprzętowe w profesjonalnej firmie sprzątającej jest istotnym elementem jej przewagi konkurencyjnej na rynku. Aby sprostać wymogom przetargów możecie Państwo skorzystać w Fair Play Plus z usługi, jaką jest wynajem maszyn czyszczących.

Kiedy maszyna jest potrzebna tylko przez jeden dzień w miesiącu lub jeszcze rzadziej, zakup drogiego sprzętu po prostu zamrozi nam gotówkę. To nie tylko duża jednorazowa inwestycja, ale koszty utrzymania, konserwacji, napraw. W przypadku, gdy nie mamy stałych zleceń z wykorzystaniem maszyny czyszczącej lepszą opcją będzie wynajęcie maszyny na potrzeby danego projektu.

Nie dotyczy to wyłącznie małych firm. Wynajęcie maszyn czyszczących może być bardziej opłacalne finansowo i logistycznie również w dużych firmach, które mają dużo zleceń w różnych lokalizacjach, a przewożenie sprzętu okazuje się kłopotliwe. Kiedy od firmy oczekuje się terminowości, efektywności i wykorzystania nowoczesnych technologii, wynajem maszyn czyszczących może rozwiązać wiele problemów.

Korzyści organizacyjne

Fair Play Plus zapewnia fachowe doradztwo i pomoc techniczną. Klient otrzymuje sprawną i przygotowaną do użytkowania maszynę ze szczotkami lub rzepami pada, w zależności od potrzeb obiektu. Materiały eksploatacyjne, np. pady czy detergenty, nie są wliczone w cenę wynajmu i stanowią odrębny koszt. Możemy je natomiast dostarczyć razem z maszyną.

Przed złożeniem zamówienia na wynajem maszyny, Klient powinien określić rodzaj posadzki, typ i stopień zabrudzeń, wielkość sprzątanej powierzchni oraz warunki jakie będą towarzyszyć wykonaniu zlecenia. To pomoże nam w określeniu czasu pracy i dobraniu materiałów eksploatacyjnych tak, by optymalnie wykorzystać maszynę i uzyskać najlepsze efekty sprzątania.

Wynajem krótkoterminowy

Nasi pracownicy dostarczają maszynę na obiekt i na miejscu szkolą personel z jej obsługi, odpowiednio ustawiając docisk ssawy i inne parametry maszyny tak, by podpisaniu protokołu zdawczo-odbiorczego Klient mógł od razu przystąpić do pracy. Klient jest zobligowany do korzystania maszyny zgodnie z jej przeznaczeniem i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Wynajem długoterminowy

Przy wynajmie długoterminowym również przeprowadzamy szkolenie na obiekcie. W trakcie użytkowania maszyny Klient jest zobowiązany do zgłaszania wszelkich nieprawidłowości w pracy maszyny oraz do wykonywania przeglądów i napraw serwisowych w Fair Play Plus.

Oszczędność kosztów

Koszt wynajmu maszyn czyszczących jest różny w zależności od czasu wynajmu, obciążenia maszyny, miejsca wykonywanego zlecenia i jest wyliczany indywidualnie. Wynajem sprzętu zmniejsza lub redukuje całkowicie koszt konserwacji, serwisowania, magazynowania oraz koszty wynikające z przestoju maszyny. Nie zwalnia Klienta jedynie z obowiązku dbałości o wypożyczoną maszynę tak, by wróciła do Fair Play Plus w dobrym technicznie stanie.