Worki do odkurzaczy Ghibli&Wirbel

Kategorie: Ogólna     4.11.2019

Worki do odkurzaczy zapewniają odkurzanie bezpieczne dla silnika odkurzacza oraz wygodę dla ekipy sprzątającej. Aby tak było należy używać worków przeznaczonych do konkretnego typu odkurzacza i zalecanego przez producenta.

Worki powinny być wielkością dopasowane do pojemności zbiornika odkurzacza oraz do rodzaju mocowania. Stosując worki dedykowane do naszego odkurzacza unikniemy pomyłki, która może uniemożliwić prawidłowy montaż worka w zbiorniku.W niektórych odkurzaczach użycie worka jest niezbędne do bezpiecznej pracy silnika. Odkurzacz nie tylko pełni funkcję wymiennego zbiornika kurzu i odpadów, ale również zapewnia filtrowanie, nie dopuszczając do przenikania drobinek do silnika. Odkurzacze przemysłowe do pracy na sucho i mokro zwykle nie wymagają worka, szczególnie podczas zbierania wody, błota lub wilgotnych odpadów.  Jednak w przypadku sprzątania drobnego pyłu warto go używać, aby dodatkowo ochronić silnik.

Zarówno odkurzacze marki Ghibli&Wirbel, jak i worki do nich można kupić w naszym sklepie internetowym www.maszynyczyszczace.eu.