V10 – profesjonalny odkurzacz hotelowy i nie tylko

Kategorie: Ogólna     21.06.2022
Profesjonalny odkurzacz do pracy na sucho V10

Profesjonalny odkurzacz do pracy na sucho V10

Niewielki profesjonalny odkurzacz V10 marki Ghibli&Wirbel łączy w sobie moc i zwrotność. Jest zarówno lekki, jak i solidny. Kolejne zalety odkurzacza to wydajny silnik o mocy 700 W i małe wymiary. Te cechy czynią ten odkurzacz do pracy na sucho bardzo konkurencyjnym zarówno dla zastosowań profesjonalnych w hotelach, biurach, czy sklepach, jak i w porządkach domowych.

Sprawdź parametry odkurzacza V10

Jaki odkurzacz do hotelu lub biura

Odkurzacz powinien być dostosowany do wielkości obiektu i intensywności pracy. Duża powierzchnia do posprzątania wymaga worka o większej pojemności. Jednak należy wziąć pod uwagę fakt, że większy odkurzacz jest również cięższy. Zawsze więc trzeba szukać najbardziej optymalnego rozwiązania, by zapewnić najwyższą wydajność połączoną z łatwością obsługi, dostępnością akcesoriów, itp. V10 z workiem o pojemności 8 l,  podciśnieniem 150 mbar i przepływem powietrza 27 l/s spełnia wymogi utrzymania czystości na najwyższym poziomie w niedużych hotelach i pensjonatach. Biura, przedszkola i żłobki to również obszar zastosowania tego odkurzacza. V10 to najlepszy wybór, który uwzględnia optymalny stosunek wydajności odkurzacza do jego rozmiarów i ceny.

Odkurzanie bez przeszkód

W hotelach duże znaczenie ma również waga urządzenia i łatwość manewrowania tak, by łatwo było przesuwać urządzenie między meblami lub przenosić między pokojami, czy po schodach. Doskonałą sterowność gwarantują przednie, małe kółka skrętne oraz duże koła zamontowane z tyłu odkurzacza. V10 ma ergonomiczny uchwyt ułatwiający transport odkurzacza. Wyposażony jest również w system mocowań akcesoriów, co znacznie usprawnia pracę. Dzięki temu akcesoria są zawsze pod ręką w czasie pracy. Do odkurzacza V10 pasują akcesoria o średnicy 32 mm. W standardowy zestaw akcesoriów wchodzi elastyczny wąż o długości 2 m, teleskopowa, chromowana rura, ssawa do wykładzin combi, ssawa szczelinowa, ssawa z włosiem, filtr tekstylny chroniący silnik przed zapyleniem i papierowy worek o pojemności 8 l. V10 zasilany jest 10 metrowym kablem, który po zakończonej pracy można zwinąć na specjalnych uchwytach w tylnej części urządzenia.

Wytrzymały i wydajny odkurzacz

Obudowa wykonana w odpornego na uderzenia tworzywa ABS jest zarówno trwała, jak i estetyczna. V10 to inwestycja długoterminowa. Taki odkurzacz będzie pracował wydajnie i bezawaryjnie. Przez lata będzie spełniał swoją funkcję, nawet przy intensywnym użytkowaniu, gwarantując bezwzględną czystość we wszystkich pomieszczeniach. Dzięki niemu praca jest łatwa, szybka i efektywna, a hotel, pensjonat, biuro, czy przedszkole będą utrzymane w nienagannej czystości.

Kliknij zdjęcie, by przejść do sklepu

Szczegóły