TENZI Topefekt Contra – środek do czyszczenia posadzek w promocyjnej cenie

Kategorie: Aktualności     17.04.2018

Polecamy środek do czyszczenia posadzek w sklepach i supermarketach oraz silnie zabrudzonych posadzek przemysłowych. TENZI Topefekt Contra nadaje się również do usuwania powłok polimerowych. Promocyjne ceny obowiązują do wyczerpania zapasów. 

TENZI Topefekt Contra 10 l

TENZI TOPEFEKT CONTRA Środek do czyszczenia posadzek w sklepach i supermarketach 10 l

TENZI Topefekt Contra 5 l

TENZI TOPEFEKT CONTRA Środek do czyszczenia posadzek w sklepach i supermarketach 5 l

TENZI Topefekt Contra – środek do czyszczenia posadzek w sklepach i supermarketach

Doczyszczanie posadzek w supermarketach. Skoncentrowany niskopieniący, intensywnie myjący środek o szerokim zakresie zastosowania, zalecany do gruntownego mycia wszelkich silnie zanieczyszczonych posadzek przemysłowych przy pomocy maszyn myjących. Nie pozostawia smug. Idealny do gruntownego mycia (doczyszczania). Posiada własności tzw. „stripujące” – doskonale rozpuszcza praktycznie wszystkie wyprawy polimerowe z posadzek odpornych na alkalia.

Zastosowanie

Silnie zanieczyszczone duże powierzchnie, hale magazynowe, hipermarkety, sieci handlowe, obiekty przemysłowe, hurtownie, zakłady przetwórstwa spożywczego i zbiorowego żywienia.

Metody użycia

  • Mycie maszynowe: 50-200 ml / 10 l wody
  • Doczyszczanie: 200-500 ml / 10 l wody
  • Zdejmowanie starych powłok: 1-3 l / 10 l wody

Opakowanie

10 l lub 5 l

Zapraszamy do sklepu internetowego lub do naszego biura sprzedaży w Markach przy ul. Piłsudskiego 257 od 7.00 do 17.00 od poniedziałku do czwartku i od 7.00 do 16.00 w piątki.