Targi Ogólnopolskie Dni Czystości

28.04.2017
Kategorie: Aktualności

Ogólnopolskie dni Czystości już za nami. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i zapoznali się z naszą ofertą.

A można było zobaczyć maszyny czyszczące firmy Ghibli&Wirbel: maszyny szorująco-zbierające, szorowarki, polerki i odkurzacze przemysłowe. Dużym zainteresowaniem cieszyła się maszyna do czyszczenia schodów i pochylni ruchomych. Po raz pierwszy na targach zaprezentowaliśmy myjnie parowe Fortador oraz Pureti – rewolucyjne rozwiązanie w utrzymaniu powierzchni ze szkła i stali nierdzewnej.

Kulminacyjnym punktem targów było losowanie bateryjnej maszyny czyszczącej Rolly, która świetnie się sprawdza na małych i trudnodostępnych powierzchniach. Dzięki niewielkim rozmiarom z łatwością czyści powierzchnie pod krzesłami, stołami i między meblami, cicha praca sprawia, że może być stosowana do czyszczenia w czasie dnia pracy. Maszyna Rolly trafiła w ręce właściciela firmy Eco Myjnie.

 


Parse error: syntax error, unexpected '?', expecting end of file in /home/platne/serwer16629/public_html/wordpress/wp-content/themes/fair/footer-page.php on line 90