Szorowarki

Jednotarczowe urządzenia do szorowania i polerowania powierzchni

Szorowarki służą do czyszczenia mocnych zabrudzeń. W zależności od zastosowanej szczotki lub pada mogą czyścić, cyklinować, polerować gładkie powierzchnie lub prać wykładziny dywanowe. Nie posiadają układu odsysającego, więc po użyciu szorowarki należy osuszyć czyszczoną powierzchnię za pomocą odkurzacza do zbierania wody lub maszyny czyszcząco-zbierającej. Szorowarki różnią się m.in. powierzchnią czyszczenia, szybkością obrotów szczotki, naciskiem szczotki. Im cięższa jest szorowarka, tym wydajniejsze czyszczenie. Szorowarka może być dodatkowo wyposażona w  wytwornicę piany, dodatkowe obciążenie, elektryczny system zraszania, czy system odpylania. Szczotki i pady są elementami wymiennymi.

Ghibli SB 133

ERGOLINE szorowarka 13” – 190 obr./min.

Kompaktowa szorowarka do profesjonalnego użytku, bardzo poręczna i łatwa w obsłudze. Odpowiednia do praktycznie wszystkiego: gruntownego mycia,cyklinowania, prania, polerowania. Bardzo mocny silnik indukcyjny i wysoka jakość wykonania. Podwójna ochrona przed niechcianym włączeniem maszyny. Można zamontować zarówno pad, jak i szczotkę. Wygodna rączka i nowoczesny design maszyny.

Ghibli SB 143 L10 / L13

ERGOLINE szorowarka 17” – 154 obr./min.

Szorowarka z obszarem roboczym z szerokością roboczą 430mm, świetne połączenie dobrego silnika, wagi i szybkości pracy czyni tę maszynę bardzo konkurencyjną. Silnik indukcyjny, podwójna ochrona przed niechcianym włączeniem, pracuje cicho. cicha praca. Wygodna rączka i nowoczesny design maszyny. L10: model podstawowy, wszechstronny, gotowy do użytku. L13: wersja z mocniejszym silnikiem do bardziej wymagających prac. L16: wersja z mocnym silnikiem do zadań specjalnych, możliwa praca z dodatkowym obciążeniem, papierem ściernym. L22: model z najmocniejszym silnikiem o największej masie własnej.

Ghibli SB HS 1000

Polerka 16” – 1.000 obr./min.

Polerka wysokiej jakości specjalnie przeznaczona do utrzymania czystości na powierzchniach pokrytych metalicznymi powłokami woskowymi. Pozwala osiągnąć różne stopnie połysku. Dzięki elektronicznemu systemowi spryskiwacza bardzo łatwo można osiągnąć „mokry efekt”. Elektroniczne balansowanie wirnika gwarantuje pracę bez wibracji. Mocny silnik indukcyjny i doskonała jakość wykonania. Specjalny system bezpieczeństwa uniemożliwia pracę, gdy dźwignia zostanie zwolniona. Ergonomiczna i komfortowa rączka wykonana z odpornego tworzywa Wszystkie przyciski i kontrolery są w zasięgu ręki.

Ghibli SB 150 U13

Polerka 20” – 1.500 obr./min.

Bardzo profesjonalna polerka, o wysokiej prędkości obrotowej, idealna dla wszelkich powierzchni. Bardzo mocny silnik i doskonała jakość wykonania. Dzięki pasywnemu systemowi wciąga kurz, aby nie utrudniał pracy. Posiada regulację nacisku. Unikalny system trzymania padu (oczekuje na przyznanie patentu). Najnowszy model rączki, ergonomiczny i wygodny w użytkowaniu. Niska wysokość maszyny umożliwia dotarcie pod meble.

Ghibli O 143 U 11

Rotacyjno-orbitalna maszyna jednotarczowa 17” – 1.500 obr./min.

O 143 U 11 to profesjonalna, innowacyjna i wielofunkcyjna maszyna jednotarczowa o rotacyjno-orbitalnym ruchu pada lub szczotki, dzięki której czyszczenie każdej powierzchni staje się łatwe i szybkie.  O 143 U 11 nadaje się do szorowania, polerowania, krystalizacji, szlifowania takich powierzchni, jak marmur, beton, kamień, parkiet, terakota i kamionka. Idealna również do sprzątania miękkich powierzchni: wykładzin dywanowych i dywanów. Oscylująca głowica przystosowuje się do każdej powierzchni i pozwala sprawnie działać operatorowi nawet na nierównych powierzchniach. Dostępne akcesoria i duże koła sprawiają, że wykonywanie różnych zadań jest proste i bardzo efektywne. Dzięki działaniu rotacyjno-orbitalnemu z wysoką częstotliwością oscylacji O 143 U11 zaskakuje swoją stabilnością i zwrotnością. Nawet działania dotyczące krystalizacji powierzchni, które wymagają użycia wełny stalowej będą szybkie, łatwe i bezproblemowe. Ergonomiczny uchwyt w połączeniu z wytrzymałą i kompaktową ramą, duże koła i zredukowana waga powoduje że maszyna jednotarczowa O 143 U 11 jest urządzeniem trwałym i jednocześnie bardzo łatwym i bezpiecznym w użytkowaniu.

Szorowarki i polerki - maszyny do zadań specjalnych

Czyszczenie mocnych zabrudzeń i połysk czyszczonych powierzchni

przetłumacz