Szkolenia i doradztwo

Wiemy, jak dobrać urządzenia i środki czystości, by uzyskać optymalny efekt sprzątania

Efektywne i profesjonalne sprzątanie wymaga nie tylko maszyn i środków czystości, ale również znajomości nowych technologii i ich odpowiedniego doboru. Należy przy tym uwzględnić rodzaj zabrudzeń, rodzaj czyszczonej powierzchni, sposób jej eksploatacji, specyfikę obiektu oraz przewidywaną długość trwania kontraktu. Ważne jest odpowiednie dozowanie koncentratów chemicznych, właściwy dobór sprzętu i maszyn. To wszystko ma bezpośredni wpływ na efektywność ekonomiczną sprzątania.

Kluczem do zmniejszenia kosztów utrzymania czystości jest dobrze przeszkolony personel. Ofertę szkoleniową kierujemy do właścicieli firm sprzątających i średniej kadry kierowniczej. Szkolimy, a także uczymy, jak skutecznie szkolić personel liniowy zarówno w zakresie technologii, jak i organizacji pracy, zasad kalkulowania kontraktów oraz umiejętności w zarządzaniu ludźmi.

Zapraszamy do współpracy. Jesteśmy gotowi wyjść naprzeciw Państwa potrzebom. Jednocześnie będziemy Państwu wdzięczni za każdy kontakt z nami, sugestię, czy informację o Państwa potrzebach i oczekiwaniach.

Fair Play Plus nie poprzestaje na roli dystrybutora. Dostarczając produkty wysokiej jakości i zaawansowanej technologii, które zapewniają najlepsze działanie, dbamy również o przekazanie wiedzy, jak należy je stosować.

Wiemy, jak ważne są odpowiednie kwalifikacje pracowników firm sprzątających i dbamy o nie szkoląc kierowników obiektów, a w razie potrzeby – również personel liniowy. Mamy nowoczesne centrum szkoleniowe dla naszych partnerów. Przeprowadzamy również prezentacje w obiektach.

Jeśli potrzebują Państwo szkolenia dla swoich pracowników lub porady naszego technologa, prosimy o wypełnienie formularza, który znajduje się obok.

Masz pytania?

Rozumiem i akceptuję Politykę prywatności oraz to, że udostępnienie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne. Rozumiem, że administratorem moich danych jest podmiot określony w polityce prywatności tej strony.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu zwrotnego.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych (przesyłanie informacji handlowych, informacji o produktach).

Szkolenia to podstawa znajomości technologii
Dbamy o odpowiednie kwalifikacje pracowników firm sprzątających
Szkolenie dla pracowników firmy INTERLUX S.C.
4.03.2021
W ubiegłym tygodniu w siedzibie naszej firmy odbyło się szkolenie dla pracowników firmy INTERLUX S.C., która świadczy profesjonalne usługi utrzymania czystości. Szkolenia są istotną częścią rozwoju branży. Podnoszenie kwalifikacji pracowników przekłada się wzrost konkurencyjności firmy...
Maty wejściowe – dbałość o wizerunek, bezpieczeństwo i obniżenie kosztów sprzątania
12.01.2018
Czystość na wejściu do budynku, poza walorami estetycznymi, ma również praktyczne przełożenie na bezpieczeństwo oraz znacząco obniża koszt codziennego sprzątania w całym budynku. Maty wejściowe chronią posadzkę przed zniszczeniem, redukując tym samym częstotliwość jej renowacji.
Kompleksowość w zarządzaniu utrzymaniem czystości
8.01.2018
Od początku zaistnienia w Polsce branży usług utrzymania czystości – a to przecież już jakieś trzy dekady – istnieje niezmienny trend, aby zmniejszać koszty i podnosić efektywność sprzątania. Gdzie jest granica zmniejszania kosztów utrzymania czystości?
Bezpieczeństwo stosowania środków czystości
20.08.2017
BHP obowiązuje nas wszystkich i dotyczy to także branży sprzątającej. Podpowiadamy jak zadbać o bezpieczeństwo nasze i klientów.