Fair Play Plus to lider na rynku dystrybucji takich produktów jak:

Profesjonalne środki czystości, chemia profesjonalna, myjnie parowe, artykuły higieniczne oraz maszyny czyszczące: odkurzacze przemysłowe, szorowarki i polerki, maszyny szorująco-zbierające, maszyny sprzątające i maszyny do czyszczenia schodów i pochylni ruchomych.

Zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie firm sprzątających od 2002 roku. Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem maszyn sprzątających Ghibli & Wirbel. Zapraszamy do Centrum Czystości Fair Play Plus.
Warto wiedzieć
Które środki do odkażania pomieszczeń zdadzą egzamin najlepiej
2.03.2021
Dezynfekcja pomieszczeń ma bezpośredni wpływ na zdrowie, a w obecnej sytuacji epidemiologicznej także życie osób w nich przebywających. Dlatego wybierając środki do odkażania pomieszczeń chcemy mieć pewność, że sięgamy po rozwiązania skuteczne, a zarazem bezpieczne.
Chemia profesjonalna PLAY i jej zastosowanie w praktyce
25.02.2021
Marka PLAY to marka chemii profesjonalnej i środków czystości, którą stworzyliśmy na bazie wieloletniego doświadczenia w branży, popartego drobiazgową analizą potrzeb i oczekiwań Klientów – profesjonalnych firm sprzątających oraz firm samodzielnie dbających o czystość obiektu.
Na co powinniśmy zwrócić uwagę kupując środki dezynfekujące
22.02.2021
Sytuacja epidemiologiczna oraz wynikające z niej zasady reżimu sanitarnego sprawiają, że codziennej dezynfekcji poddajemy wiele powierzchni, o czystość których dotąd dbaliśmy wyłącznie przy pomocy zwyczajnych środków myjących. Na co powinniśmy zwrócić uwagę zaopatrując się w środki dezynfekujące?
Polecane maszyny czyszczące dla firm sprzątających
17.02.2021
Z oferty maszyn sprzątających chętnie korzystają zarówno profesjonalne firmy oferujące usługi czystościowe, jak i organizacje samodzielnie dbające o czystość obiektu. Profesjonalne firmy sprzątające poszukują zazwyczaj rozwiązań funkcjonalnych, niezawodnych, ekonomicznych i łatwych w użytkowaniu.
Szukasz konkretnego produktu?
Odwiedź nasz sklep internetowy

Fair Play Plus

 

ul.Piłsudskiego 257
05-270 Marki

 

tel. 801 000 115

 

tel./fax +48 22 781 68 58
tel. kom.+48 508 345 745

 

fairplayplus@op.pl

Masz pytania?

Rozumiem i akceptuję Politykę prywatności oraz to, że udostępnienie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne. Rozumiem, że administratorem moich danych jest podmiot określony w polityce prywatności tej strony.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu zwrotnego.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych (przesyłanie informacji handlowych, informacji o produktach).