Stacja dezynfekcji rąk – dozownik nożny

Kategorie: Ogólna     13.11.2020
Stacja dezynfekcji rąk - dozownik nożny

Stacja dezynfekcji rąk – dozownik nożny

Czystość rąk to to jeden z filarów walki z Covid-19. Dezynfekcja rąk jest więc pierwszą rzeczą, którą powinniśmy zrobić wchodząc do domu, sklepu, urzędu, czy swojego miejsca pracy. Miejsca użyteczności publicznej mają obecnie podwyższone standardy sanitarne i powinny być wyposażone w środki do dezynfekcji oraz urządzenia do ich bezpiecznej aplikacji.

Bezpieczna dezynfekcja rąk to  taka, która minimalizuje ryzyko dotykania rękoma urządzenia dozującego. Takie wymogi spełnia mechaniczny dozownik płynu do dezynfekcji rąk, który zapewnia bezdotykową dla rąk aplikację płynu dezynfekującego za pomocą mechanizmu uruchamianego stopą. Zbiornik o pojemności do 5 l minimalizuje częstotliwość uzupełniania płynu. Doza płynu jest regulowana w zależności od potrzeb, a nadmiar płynu odprowadzany jest do zbiornika umieszczonego obok płynu dezynfekującego.

Idź do sklepu

Mechaniczny dozownik nożny

Mechaniczny dozownik nożny

Dozownik w czarnym kolorze i nowoczesnym designie doskonale wpisze się w każde wnętrze.  Jest wolnostojący, więc może stać w dowolnym miejscu ciągu komunikacyjnego. Ten dozownik jest świetnym rozwiązaniem w miejscach użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu takich, jak stacje metra, dworce, lotniska, obiekty handlowe, usługowe, biura, czy placówki edukacyjne.

Pobierz ulotkę

Polecamy również płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni Safe Play o zawartości alkoholu 75%. Wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Produkt do powszechnego stosowania. Został opracowany zgodnie z wytycznymi WHO. Dostępne opakowania: butelka 1l, kanister 4l.

Zapraszamy do kontaktu w celu doboru optymalnych rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb: tel. 690 010 158, e-mail [email protected].