Środki do dezynfekcji i ochrony osobistej

Dezynfekcja rąk i powierzchni - skuteczna ochrona antywirusowa

Środki do dezynfekcji i ochrony osobistej

Płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni 

Safe Play to płyn na bazie alkoholu o stężeniu 75%. Szybko i skutecznie zabija wirusy, bakterie i grzyby na powierzchni dłoni, a dodatek gliceryny zabezpiecza skórę przed wysuszeniem.  Równie szybko Safe Play niszczy zarazki na powierzchniach mebli, klamkach, poręczach schodów, czy wyposażeniu pomieszczeń.

Dozowniki do płynu dezynfekującego

Bezpieczne stosowanie płynu do dezynfekcji ułatwiają dozowniki, które mogą być montowane na ścianie, na stojakach lub stojące jako stacje dozowania płynu. W naszej ofercie znajdują się dozowniki łokciowe.

Środki dezynfekujące do zamgławiania

Protect Play i Mist Play to środki z naszej oferty, które są zalecane do dezynfekcji powierzchni metodą zamgławiania. Można je również aplikować ręcznie za pomocą ścierki, mopa lub atomizera, jednak najszybszą i najwydajniejszą opcją jest  użycie zamgławiacza.

Urządzenia do dezynfekcji metodą zamgławiania

Sprzęt do zamgławiania to zamgławiacze oraz specjalistyczne opryskiwacze ręczne i akumulatorowe specjalnie skonstruowane do aplikacji środków o odczynie zasadowym, środków dezynfekujących, detergentów i kwasów organicznych. W zależności od specyfiki i wielkości dezynfekowanej powierzchni można wybrać ciśnieniowe opryskiwacze ręczne lub zamgławiacze zasilane baterią o długim czasie pracy. Czytaj więcej >

Środki ochrony osobistej

Maski ochronne, przyłbice, rękawice to również ważne elementy zabezpieczenia się przed zarażeniem. Idź do sklepu >

Higiena rąk

Utrzymanie dystansu społecznego i higiena rąk, to najprostsze, a zarazem najważniejsze rzeczy, które mogą zapobiec zarażeniu. Warto pamiętać, żeby jak najczęściej myć dokładnie ręce przez co najmniej 30 sekund. Polecamy mydła w płynie i mydła pianowe., a po umyciu rąk, przed ich dezynfekcją, należy dokładnie osuszyć ręce. Do tego celu polecamy ręcznik papierowe w roli lub składane. Idź do sklepu >