Środki czystości

Oferta dla profesjonalistów

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Wprowadź swój adres e-mail i zapisz się do naszego newslettera! Otrzymuj najświeższe informacje dotyczącej nowych produktów oraz promocji.

przetłumacz
Szukasz konkretnego produktu?
Odwiedź nasz sklep internetowy

Chemia profesjonalna Play

Fair Play Plus wciąż rozszerza gamę oferowanych produktów wprowadzając marki własne. Jedną z nich jest Play – linia wysokiej jakości profesjonalnej chemii czyszczącej, będąca doskonałą alternatywą dla chemii profesjonalnej innych producentów.  Produkty z linii Play konkurują ceną przy zachowaniu doskonałej jakości.

Profesjonalna chemia czyszcząca

Polecamy profesjonalną chemię czyszczącą marek Kiehl, Buzil, Diversey, itp. do utrzymania higieny w każdym budynku i pomieszczeniu. Dzięki specjalistycznym preparatom firmy sprzątające mogą wykonywać swoją pracę szybciej i efektywniej.

Pureti

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem preparatu do utrzymania powierzchni szklanych i ze stali nierdzewnej PURETI w Polsce. Jest to innowacyjne, pro-ekologiczne i prozdrowotne rozwiązanie wykorzystujące minerały zamiast chemii, które daje 60% oszczędności czasu pracy, zabezpiecza powierzchnie nawet na pół roku, oczyszczając jednocześnie powietrze.

Artykuły higieniczne i dozowniki FPP

FPP to marka własna Fair Play Plus, w ramach której oferujemy papier toaletowy, ręczniki papierowe oraz dozowniki. Wysoka jakość i konkurencyjne ceny to najlepszy opis dla produktów FPP.

Pozostałe artykuły higieniczne

Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne wyroby papierowe jak np. papier toaletowy w małych rolkach lub bardziej wydajnych rolkach jumbo. ręczniki papierowe w roli lub w listkach, podkłady i czyściwa przemysłowe. Oferujemy również mydło do rąk, odświeżacze powietrza oraz dozowniki do wszystkich artykułów higienicznych.

Artykuły do sprzątania ręcznego

Posiadamy całą gamę artykułów do sprzątania ręcznego: wózki i zestawy do sprzątania, stelaże i mopy, ścierki i zmywaki oraz worki na odpady. Bez tego nie może się obyć żadna firma sprzątająca, a my doradzimy, jaki sprzęt powinien być zastosowany na obiekcie, by sprzątanie zajęło jak najmniej czasu, a przy tym było najbardziej wydajne.

Profesjonalne wsparcie czystości

Odpowiednio dobrane środki czystości znacznie ułatwiają i przyspieszają sprzątanie optymalizując tym samym koszty.

Nasi przedstawiciele handlowi mogą się z Państwem spotkać w dowolnym miejscu w kraju i zaprezentować działanie środków czystości na obiekcie. Obsługujemy firmy sprzątające w całej Polsce, w szczególności w takich miastach, jak: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.
Zapraszamy również do naszego biura handlowego w podwarszawskich Markach, gdzie możecie obejrzeć wszystkie środki czystości i sprawdzić ich działanie.

Oferta dla profesjonalistów


Fatal error: Cannot redeclare has_children() (previously declared in /home/platne/serwer16629/public_html/wordpress/wp-content/themes/fair/template_box_page_sklep.php:4) in /home/platne/serwer16629/public_html/wordpress/wp-content/themes/fair/template_box_page_sklep.php on line 4