Środki czystości

Oferta dla profesjonalistów

Szukasz konkretnego produktu?
Odwiedź nasz sklep internetowy

Chemia profesjonalna Play

Fair Play Plus wciąż rozszerza gamę oferowanych produktów wprowadzając marki własne. Jedną z nich jest Play – linia wysokiej jakości profesjonalnej chemii czyszczącej, będąca doskonałą alternatywą dla chemii profesjonalnej innych producentów.  Produkty z linii Play konkurują ceną przy zachowaniu doskonałej jakości.

Profesjonalna chemia czyszcząca

Polecamy profesjonalną chemię czyszczącą marek Kiehl, Buzil, Diversey, itp. do utrzymania higieny w każdym budynku i pomieszczeniu. Dzięki specjalistycznym preparatom firmy sprzątające mogą wykonywać swoją pracę szybciej i efektywniej.

Pureti

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem preparatu do utrzymania powierzchni szklanych i ze stali nierdzewnej PURETI w Polsce. Jest to innowacyjne, pro-ekologiczne i prozdrowotne rozwiązanie wykorzystujące minerały zamiast chemii, które daje 60% oszczędności czasu pracy, zabezpiecza powierzchnie nawet na pół roku, oczyszczając jednocześnie powietrze.

Artykuły higieniczne i dozowniki FPP

FPP to marka własna Fair Play Plus, w ramach której oferujemy papier toaletowy, ręczniki papierowe oraz dozowniki. Wysoka jakość i konkurencyjne ceny to najlepszy opis dla produktów FPP.

Pozostałe artykuły higieniczne

Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne wyroby papierowe jak np. papier toaletowy w małych rolkach lub bardziej wydajnych rolkach jumbo. ręczniki papierowe w roli lub w listkach, podkłady i czyściwa przemysłowe. Oferujemy również mydło do rąk, odświeżacze powietrza oraz dozowniki do wszystkich artykułów higienicznych.

Artykuły do sprzątania ręcznego

Posiadamy całą gamę artykułów do sprzątania ręcznego: wózki i zestawy do sprzątania, stelaże i mopy, ścierki i zmywaki oraz worki na odpady. Bez tego nie może się obyć żadna firma sprzątająca, a my doradzimy, jaki sprzęt powinien być zastosowany na obiekcie, by sprzątanie zajęło jak najmniej czasu, a przy tym było najbardziej wydajne.

Profesjonalne wsparcie czystości

Odpowiednio dobrane środki czystości znacznie ułatwiają i przyspieszają sprzątanie optymalizując tym samym koszty.

Nasi przedstawiciele handlowi mogą się z Państwem spotkać w dowolnym miejscu w kraju i zaprezentować działanie środków czystości na obiekcie. Obsługujemy firmy sprzątające w całej Polsce, w szczególności w takich miastach, jak: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.
Zapraszamy również do naszego biura handlowego w podwarszawskich Markach, gdzie możecie obejrzeć wszystkie środki czystości i sprawdzić ich działanie.

Oferta dla profesjonalistów


Fatal error: Cannot redeclare has_children() (previously declared in /home/platne/serwer16629/public_html/wordpress/wp-content/themes/fair/template_box_page_sklep.php:4) in /home/platne/serwer16629/public_html/wordpress/wp-content/themes/fair/template_box_page_sklep.php on line 4