Ścierka PEARL 40×40 cm z mikrofibry do polerowania i pielęgnacji lakieru. Delikatna i bezpieczna dla powierzchni.
redeem Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych
Ścierka PEARL z mikrofibry 40 × 40 cm to uniwersalne akcesorium do autodetailingu, idealne do polerowania, docierania kosmetyków samochodowych oraz codziennej pielęgnacji auta. Jej delikatna, gładka struktura zapewnia bezpieczny kontakt z lakierem, minimalizując ryzyko powstawania mikrorys.
Dzięki odpowiedniej gramaturze i jakości włókien ścierka skutecznie usuwa resztki wosków, quick detailerów i innych preparatów, pozostawiając powierzchnię czystą i błyszczącą. Doskonale sprawdzi się także przy czyszczeniu wnętrza pojazdu oraz elementów plastikowych.
Kompaktowy rozmiar sprawia, że jest wygodna w użyciu i łatwa do przechowywania. To podstawowe narzędzie dla każdego detailera – zarówno profesjonalisty, jak i pasjonata.
* Pola wymagane
Specyficzne kody
Nie udało się przesłać wiadomości
Przepraszamy za utrudnienia.
Zapytaj o dostępność
Zgłosiłeś prezentację produktu
Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły.
Do usłyszenia!
Zostaw numer, a zadzwonimy w ciągu 24 h roboczych
Lub do Ciebie napiszemy
Wynajmij
Zgłosiłeś wynajem produktu
check_circle