RUNNER 150 – potężna moc czyszczenia

Kategorie: Ogólna     7.04.2022
Maszyna szorująco-zbierająca Runner

Maszyna szorująco-zbierająca Runner

Maszyna szorująco-zbierająca RUNNER 150 włoskiej marki GHIBLI & WIRBEL to idealne rozwiązanie do utrzymania czystości dużych powierzchni. Pojemność zbiornika 150 l, długi czas pracy i duża szerokość czyszczenia od 850 mm do 1000 mm przekładają się na niesamowitą wydajność 5000 do 6000m2/h. Jeśli dodać do tego wygodne siedzenie i ergonomię wykonania maszyny, to otrzymamy idealną maszynę do długotrwałego sprzątania dużych obiektów.

RUNNER R 150 FD 85 o szerokości czyszczenia 85 cm jest wyposażony standardzie w 2 szczotki 17”, 2 rzepy pada 17”, baterie kwasowe i prostownik, gumy osłonowe, gumy ssawy, system mieszania detergentu i przedni zderzak.

W komplecie maszyny czyszczącej RUNNER R 150 FD 100 o szerokości czyszczenia 100 cm, poza bateriami, prostownikem, gumami itd., znajdują się 2 szczotki i 2 rzepy pada 20”.

Dodatkowo obie maszyny sprzątające mogą być doposażone w miękką i twardą szczotkę polipropylenową, gumy poliuretanowe oraz baterię żelową.

Zobacz broszurę

RUNNER – ekologiczna i oszczędna maszyna czyszcząca

Doskonała wydajność czyszczenia jest możliwa również dzięki regulowanemu, 3-stopniowemu dociskowi szczotek do 101 kg oraz i optymalnemu działaniu detergentu podawanemu przez system mieszania środków chemicznych. Szeroka i ruchoma  ssawa zapewnia najlepsze rezultaty suszenia na każdym rodzaju powierzchni.

Przy kierownicy na pulpicie znajduje się intuicyjny panel sterowania, który pozwala na zarządzanie głównymi funkcjami maszyny:

  • ECO SYSTEM to program, który optymalizuje zużycie energii, wody, mocy ssania oraz proporcji detergentu chemicznego. Dzięki temu Runner jest maszyną przyjazną dla środowiska. Ekologia i oszczędność w każdych warunkach pracy!
  • SILENT MODE to funkcja pozwalająca Runnerowi pracować ciszej, przy zachowaniu wysokiej wydajności, co szczególnie przydaje się w obiektach użyteczności publicznej, gdzie sprzątanie odbywa się w czasie pracy personelu i w obecności Klientów.

RUNNER – maszyna szorująco-zbierająca na duże powierzchnie

Runner jest wyposażony w potężny silnik o mocy 900 W. Koło napędowe o tej mocy gwarantuje maszynie czyszczącej najlepszą odporność, przyczepność do podłoża i wysoką zdolności pokonywania wzniesień. Maszyna z pełnym zbiornikiem może pracować przy maksymalnym pochyleniu 2%, natomiast z pustym zbiornikiem może podjeżdżać na wzniesienia o pochyleniu 16%. Przednie i tylne antypoślizgowe i niebrudzące koła zapewniają doskonałe bezpieczeństwo jazdy bez poślizgów. Maszyna czyszcząca dzięki nim zachowuje stabilność i dobrą przyczepność.

RUNNER –  maszyna czyszcząca o doskonałych parametrach

  • 150 litrowy zbiornik czystej wody zapewnia długą pracę bez uzupełniania płynu,
  • niezwykła szerokość sprzątania: dwie dostępne wersje 85 i 100 cm,
  • regulowana prędkość pracy do 6 km/h,
  • wydajność teoretyczna do 6.000 m2/h dla RUNNER R 150 FD 85 i do 6.000 m2/h dla RUNNER R 150 FD 100,
  • czas pracy do 8-9 godzin na jednym ładowaniu baterii.

Sprawdź wszystkie parametry

Runner to solidna, mocna i niezwykle niezawodna szorowarka samojezdna Ghibli & Wirbel, idealna do każdego rodzaju prac porządkowych, przede wszystkim długich i ciężkich. Łatwy dostęp do maszyny z obu stron oraz doskonała widoczność podczas pracy gwarantują wygodę i łatwość obsługi. Wszystko w tych maszynach jest zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalną wydajność i komfort.

Kliknij zdjęcie, by przejść do sklepu

Szczegóły