ROUND 45 SD 55 TOUCH pchana maszyna czyszcząca bateryjna z trakcją

Kategorie: Ogólna     9.06.2022
Maszyna szorująco-zbierająca ROUND 45 SD 55 TOUCH

Maszyna szorująco-zbierająca ROUND 45 SD 55 TOUCH

Maszyna szorująco-zbierająca ROUND 45 SD 55 TOUCH wyróżnia się z całej rodziny ROUND prostotą budowy, łatwością obsługi i optymalizacją kosztów. Literka S w nazwie to skrót od Simple i wskazuje na najważniejsze różnice w stosunku do pozostałych maszyn ROUND – uproszczenie konstrukcji oraz intuicyjny  i łatwy w obsłudze panel sterujący. Te różnice powodują nie tylko obniżenie ceny maszyny czyszczącej, ale również zmniejszenie kosztów eksploatacji i serwisowania. Wiadomo – im prostsza konstrukcja, tym niższe koszty utrzymania.

Broszura – Maszyna szorująco-zbierająca Round 45 SD 55

Wysoka wydajność w ekonomicznej formule

Maszyna czyszcząca ROUND 45 SD 55 TOUCH osiąga wydajność do 2650 m2/h. Jest wyposażona w jedną szczotkę 21”, która porusza się z prędkością 115 obr./min. i pozwala uzyskać szerokość czyszczenia 530 mm. Silnik szczotki o mocy 350 W jest łatwo dostępny pod zdejmowaną pokrywą, co ułatwia konserwację. Regulacja nacisku zapewnia prawidłowy docisk szczotki do czyszczonej powierzchni gwarantując najlepsze wyniki czyszczenia i jednocześnie zapobiegając przeciążeniu silnika. Brud i pozostałości roztworu roboczego zbiera kompaktowa i regulowana ssawa o szerokości 750 mm. Silnik ssania o mocy 550 W wytwarza podciśnienie 1791 mbar/mmH2O i zapewnia przepływ powietrza 30 l/s.

Maszyna czyszcząca z trakcją – maksymalny komfort pracy

Maszyna uzbrojona w baterie waży 189 kg, a z pełnymi zbiornikami może osiągać wagę 236 kg. Jednak operator nie musi być siłaczem, żeby ją obsłużyć, choć to przecież maszyna pchana. Z pomocą przychodzi trakcja i silnik o mocy 1090 W. Można nawet powiedzieć, że ROUND może być obsługiwany jednym palcem. To dzięki systemowi dotykowemu, którego główny czujnik jest umieszczony w środku uchwytu. Naciśnięcie jednego przycisku uruchamia wszystkie funkcje maszyny i można zacząć pracę. Równie łatwo można manewrować maszyną – skręcać, zawracać, omijać przeszkody. Ekstremalną zwrotność zmywarki do podłóg zapewniają dwa obrotowe koła pod ramą i wąski rozstaw osi.  Gwarantują maksymalną manewrowość, zapewniając jednocześnie pełną kontrolę zarówno podczas pracy, jak i podczas jej transportu.

Codzienna konserwacja maszyn czyszczących

ROUND SD jest wyposażony w dwa zbiorniki z polipropylenu o maksymalnej odporności na pęknięcia i wgniecenia – zbiornik czystej wody i detergentu o pojemności 45 litrów oraz zbiornik brudnej wody o pojemności 47 litrów. Poziom napełnienia zbiornika roztworem roboczym można łatwo sprawdzić dzięki wskaźnikowi poziomu zamontowanemu na zbiorniku. Zdejmowana pokrywa zbiornika brudnej wody ułatwia dostęp do zbiornika oraz znajdujących się tam filtrów, więc ich czyszczenie może przebiegać szybko i bez większych komplikacji. Zbiorniki, filtry szczotki i ssawy powinny być czyszczone po zakończonej pracy. Dzięki codziennej konserwacji maszyna będzie mogła długo wykonywać swoją pracę bez wsparcia serwisu i związanych z tym kosztów.

Maszynowe czyszczenie podłóg – koszty

Maszyna szorująco-zbierająca ROUND 45 SD 55 TOUCH jest idealna do codziennego użytku zarówno dla firm sprzątających, jak i do obiektów, w których pracownicy sami dbają o utrzymanie czystości. Sprawdzi się na każdej posadzce w wielu obiektach o średniej powierzchni. Użytkownicy doceniają innowacyjność, funkcjonalną konstrukcję i skuteczność czyszczenia oraz ergonomię i komfort pracy. Kupując maszynę czyszczącą warto dopasować ją do wymagań obiektu tak, by inwestycja szybko się zwróciła. Wybierając ekonomiczną wersję wśród maszyn szorująco-zbierających ROUND, oszczędność będzie odczuwalna zarówno w momencie zakupu, jak i późniejszej eksploatacji.

Kliknij zdjęcie, by przejść do sklepu

Szczegóły