Maszyna szorująco-zbierająca ROLLY w promocyjnej cenie 6.300 zł netto do końca października 2018

Kategorie: Ogólna     20.08.2018

Czas to pieniądz, dlatego profesjonalne firmy sprzątające inwestują w sprzęt, który ułatwia i przyspiesza pracę personelu sprzątającego. Mop oczywiście zawsze pozostanie obowiązkową pozycją w wyposażeniu firmy, ale tam gdzie się da, warto go zastąpić poręczną maszyną szorująco-zbierającą Rolly 7 ½ M 33. Do końca października 2018 Rolly w komplecie z jednym z trzech płynów: Universal Play, Acid Play lub Budenat Intensive D 443.

Maszyna szorująco-zbierająca ROLLY 7 ½ M 33

Maszyna zamiast mopa. Czy to możliwe?

Maszyna szorująco-zbierająca Rolly świetnie się spisuje na małych i średnich powierzchniach, w pomieszczeniach, gdzie jest pełno mebli i innego wyposażenia. Dzięki swoim rozmiarom z łatwością dostaje się pod biurka i krzesła bez konieczności ich przestawiania. Pracuje bardzo cicho, więc można jej używać w czasie normalnego czasu pracy biura, galerii handlowej, szkoły, czy innych obiektów użyteczności publicznej. Sprawdzi się również do mycia codziennego łazienek, tam gdzie częste mycie posadzki mopem przysparza wiele problemów.

W komplecie z maszyną:

  • polipropylenowa niebieska szczotka walcowa
  • zestaw gum przód/tył
  • zestaw do zasilania 230 V

Chemia profesjonalna

Walcowa szczotka, w którą wyposażona jest maszyna szorująco-zbierająca, pracuje w obu kierunkach, dokładnie czyszcząc posadzkę, a elastyczne gumy dokładnie zbierają roztwór roboczy wraz z brudem. W zależności od rodzaju mycia i posadzki można zastosować różne preparaty:

  • Universal Play to profesjonalny płyn do codziennego mycia podłóg. Nadaje się zarówno do mycia ręcznego, jak i maszynowego.
  • Acid Play przeznaczony jest do mycia i doczyszczania posadzek odpornych na działanie środków kwaśnych. Świetnie spisuje się w łazienkach do mycia całej powierzchni i gruntownego czyszczenia fug.
  • Budenat Intensive D 443  służy do profesjonalnej dezynfekcji podłóg i innych powierzchni. Produkt znajduje się na liście VAH i IHO. Posiada działaniu drożdżakobójcze, bakteriobójcze i ograniczone działanie wirusobójcze na BVDV oraz Vaccinia, a także patogeny TBC w czystych warunkach.

Rolly 7 ½ M 33 w komplecie z jednym z tych trzech płynów jest teraz dostępny w naszym biurze handlowym przy ulicy Piłsudskiego 257 w Markach w promocyjnej cenie z 40% rabatem do końca października 2018. Warto więc skorzystać z okazji, by przyspieszyć sprzątanie oraz znacznie polepszyć jego efekty.

Pliki do pobrania: