Protect Play Plus – płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni

Kategorie: Ogólna     12.03.2021
Protect Play Plus - płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni

Protect Play Plus – płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni

Protect Play Plus – płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni

Szanowni Państwo, w naszej ofercie chemii profesjonalnej PLAY pojawił się nowy, unikalny i zabójczy dla wirusów preparat do mycia i dezynfekcji powierzchni – Protect Play Plus. Już po pierwszej aplikacji środka powierzchnia staje się sterylna w ciągu 3 sekund od zastosowania.

Protect Play Plus – płyn bakteriobójczy, grzybobójczy i wirusobójczy

Środek ma właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Można go stosować również na powierzchniach mających kontakt z żywnością, a po dezynfekcji nie trzeba zmywać zabezpieczanej powierzchni. Jest więc idealny do dezynfekcji kuchni, stołówek, restauracji i innych pomieszczeń, w których jest kontakt z żywnością, w obiektach gastronomicznych oraz w domach.  Oczywiście świetnie się również sprawdzi  do stosowania w innych obiektach użyteczności publicznej – szpitalach, przychodniach lekarskich i stomatologicznych, domach opieki, placówkach opiekuńczo-wychowawczych, szkołach, przedszkolach, obszarach fitness,  zakładach przemysłowych, oraz w środkach transportu publicznego i towarowego.

Protect Play Plus – dezynfekcja bez śladów

Protect Play Plus może być stosowany do dezynfekcji powierzchni poziomych i pionowych. Można nim dezynfekować całe pomieszczenie lub aplikować miejscowo. Produkt można rozprowadzać na powierzchni ręcznie – za pomocą mopa, ścierki lub atomizera. Jednak najbardziej wydajną metodą dezynfekcji całych pomieszczeń jest zamgławianie. Po aplikacji środek wysycha nie pozostawia żadnych smug, czy zacieków. Ze względu na możliwość odbarwień, przed użyciem na powierzchniach należy wypróbować działanie środka w niewidocznym miejscu. Substancją czynną w preparacie jest 6% nadtlenek wodoru. Nie zawiera alkoholu, chloru, biocydów, formaldehydu i sztucznych barwników. Produkt jest dostępny w opakowaniach 1 i 4 litrowych.

Dezynfekcja metodą zamgławiania

W tej metodzie stosujemy opryskiwacze do zamgławiania. Na rynku jest mnóstwo opryskiwaczy, które można stosować na przykład w ogrodnictwie. Te opryskiwacze nie nadają się jednak do dezynfekcji. Przy wyborze urządzenia należy zwrócić uwagę, czy jest przeznaczone do aplikacji środków dezynfekujących. Muszą posiadać specjalne uszczelki epdm oraz dyszę do zamgławiania, która rozbija preparat na mikroskopijne kropelki 40 -50 µm . Preparat w formie mgły osadza się równomiernie na całej powierzchni docierając w najdalsze zakamarki, jednocześnie nie powodując przemoczenia tkanin, tapicerek i innych tekstyliów znajdujących się w pomieszczeniu. Zamgławianie daje nam pewność skutecznej dezynfekcji i optymalizację kosztów przez zmniejszenie ilości aplikowanego preparatu.

Dezynfekcja pomieszczeń metodą zamgławiania

Dezynfekcja pomieszczeń metodą zamgławiania

Zapraszamy do naszego biura handlowego przy ul Piłsudskiego 257 w Markach lub do sklepu internetowego.

Do pobrania: