Promocyjne ceny na produkty do pielęgnacji rąk

Kategorie: Aktualności, Porady     4.09.2018

Mycie rąk to podstawowa czynność wykonywana przez każdego kilka razy dziennie. Polecamy produkty do higieny i pielęgnacji skóry rąk, która w przypadku pracowników firm sprzątających wymaga szczególnej troski. Zapraszamy do skorzystania z promocyjnych cen na mydło, ręcznik papierowy i krem do rąk, 

Ochrona i pielęgnacja skóry rąk

Dbałość o czystość rąk to nawyk dobry wpajany każdemu dziecku od najmłodszych lat. Wiadomo, że mycie rąk zmniejsza ryzyko zachorowań, a w niektórych branżach jest wręcz to wręcz nieodzowne. W przypadku branży czystości tak samo jak mycie rąk, konieczne jest dbanie o kondycję skóry. Częsty kontakt z detergentami może powodować przesuszenie skóry, a nawet jej uszkodzenia. Bardzo ważne jest stosowanie środków ochrony osobistej w postaci dobrze dopasowanych rękawic.

W przypadku chemii profesjonalnej stężenie środków czyszczących jest dużo wyższe niż w chemii gospodarczej. Środki profesjonalne w zależności od przeznaczenia mają również pH, które nie jest obojętne dla skóry. Dlatego przed przystąpieniem pracy należy zapoznać się z zalecanymi środkami ostrożności. Można je znaleźć nawet na etykiecie, ale cała informacja jest zawsze dostępna w karcie charakterystyki produktu.

Niezależnie od stosowanych detergentów sama praca w środowisku mokrym, czyli częsty kontakt z wodą, może spowodować uszkodzenie skóry.  Pod wpływem przedłużonego kontaktu skóry z wodą najpierw uszkodzeniu ulega naskórek, a potem głębsze warstwy skóry. To może powodować stany zapalne. Pracownicy firm sprzątających muszą więc dbać nie tylko o czystość skóry, ale i o odpowiednie jej osuszanie i stosowanie kremów ochronnych.

Ręcznik w roli CRAFT Plus Matic

Ręcznik w roli CRAFT Plus Matic Jednowarstwowy ręcznik z celulozy do wycierania rąk i usuwania lekkich zabrudzeń. Ręcznik pasuje do dozownika maxi do ręczników w roli centralnie dozowanych. Rolka długości 280 m i szerokości 20,4 cm

Opakowanie
1 rolka

30,75  17,48 PLN (14,21 PLN netto)

Kup teraz

Ręcznik ZZ PN biały 3750 listków

Ręcznik ZZ PN biały 3750 listków Dwuwarstwowy ręcznik składany z białej makulatury pozwoli dokładnie osuszyć skórę rąk. 250 listków w bindzie i 3750 w całym opakowaniu zbiorczym gwarantuje dużą wydajność ręcznika.

Opakowanie
Karton 15 bind

79,95  57,81 PLN (47,00 PLN netto)

Kup teraz

Jola krem do rąk

Mygło glicerynowo-ziołowe JOLA Krem glicerynowo-ziołowy Jola doskonale pielęgnuje skórę odpowiednio ją nawilżając i natłuszczając, Dzięki glicerynie i zawartości ziół (rumianek, skrzyp polny, szałwia, rozmaryn, pokrzywa, melisa, chmiel, aloes), krem łagodzi podrażnienia skóry spowodowane przez detergenty oraz nawilża ją, wiążąc wodę w warstwie rogowej naskórka. Zapobiega pierzchnięciu skóry rąk.

Opakowanie
5 l

63,96  44,28 PLN (36,00 PLN netto)

Kup teraz

Ceny promocyjne obowiązują do wyczerpania zapasów.

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży w Markach przy ul. Piłsudskiego 257 od poniedziałku do piątku od 7.00 do 16.00 lub do sklepu internetowego.