Promocja na ręczniki papierowe i czyściwo

27.08.2020
Kategorie: Ogólna
Ręczniki papierowe i czyściwa

Ręczniki papierowe i czyściwa

Dbałość i higienę rąk powinna być zawsze normą,  ale w czasie reżimu sanitarnego częste mycie rąk  i ich dezynfekcja stają się koniecznością. Przed dezynfekcją ręce powinny być umyte i osuszone.  Dlatego teraz oferujemy Państwu ręczniki papierowe i czyściwo w promocyjnych cenach. Promocja dotyczy wybranych produktów i obowiązuje do  15 grudnia 2020 roku lub do wyczerpania produktów.

 

 

Ręczniki składane ZZ

Promocją zostały objęte dwa ręczniki składane ZZ z celulozy:

  • Jednowarstwowy papier FPP-039 o wymiarach listka 220 x 210 mm pakowany w karton. Opakowanie zbiorcze zawiera 20 bind po 200 listków.
  • Dwuwarstwowy papier GRAS-92195E, który w bindzie o szerokości 250 mm ma 160 listków o długości 200 mm, Kartonowe opakowanie zbiorcze zawiera 20 bind papieru.

Ręczniki składane pasują do dozowników typu ZZ.

Ręczniki papierowe w roli

W promocyjnych cenach oferujemy Państwu również ręcznik w roli mini o długości 60 metrów i numerze katalogowym WEL/MIN.Z. Dwuwarstwowy ręcznik o szerokości rolki 19 cm i średnicy 13,5 cm wykonany jest z zielonej makulatury charakteryzuje się dużą chłonnością i wydajnością. W opakowaniu zbiorczym znajduje się 12 rolek. Ręcznik może być używany bez dozownika lub w dozowniku do ręcznika w roli typu S.

Czyściwo przemysłowe

Jednowarstwowe, wszechstronne czyściwo papierowe TORK 100130 nadaje się do usuwania lekkich zabrudzeń i wycierania szkła, ponieważ nie zostawia smug, ale również bardzo dobrze sprawdzi się do osuszania rąk. Papier pasuje do dozownika mini do czyściw w roli centralnie dozowanych. Można go również użyć bez dozownika. Rolka o szerokości 21,5 cm zawiera 120 metrów białego papieru z celulozy.  Opakowanie zbiorcze zawiera 11 rolek.

Wszystkie higieniczne artykuły papierowe sprzedawane są w opakowaniach zbiorczych.

Dozowniki do ręczników

Dozowniki są również dostępne w sklepie internetowym, ale obecnie nie podlegają promocji. Jeśli będziecie mieć wątpliwości, który dozownik będzie odpowiedni do papieru lub ręcznika, który wybraliście, służymy pomocą pod numerem telefonu 801 000 115 lub e-mail fairplayplus@op.pl. Zapraszamy!