Worki na odpady LDPE i HDPE

Profesjonalne worki na odpady LDPE i HDPE

Worki na odpadyWorki na odpady

Worki na odpady to chyba jeden z najszybciej rotujących artykułów niezbędnych do utrzymania czystości i porządku w obiekcie, tak wewnątrz jak i na zewnątrz. W praktyce oznacza to, że niemała część miesięcznego budżetu przeznaczonego na środki czyszczące i środki higieny jest wydawana właśnie na worki na odpady. Żeby zoptymalizować wydatki związane z workami na odpady, w tym także workami dostosowanymi do wymogów segregacji odpadów zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą marki Fair Play Plus

Worki na odpady LDPE i HDPE 

W stałym asortymencie posiadamy worki na odpady LDPE i HDPE w konkurencyjnych cenach. Worki na odpady LDPE są wykonane z mocnej, elastycznej i odpornej na rozerwanie folii, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w licznych zastosowaniach, także podczas segregacji odpadów z ostrymi krawędziami, które z łatwością rozcinają worki na odpady produkowane z innych surowców. Worki HDPE wykonuje się z foli cieńszej i mniej elastycznej niż LDPE, za to bardzo wytrzymałej i mogącej udźwignąć spory ciężar odpadów. 

Nasze worki na odpady LDPE i HDPE doskonale sprawdzają się w zastosowaniach w różnych obiektach – od przestrzeni biurowych, przez placówki służby zdrowia i inne obiekty użyteczności publicznej, aż po środowiska przemysłowe. 

Worki na odpady w ofercie Fair Play Plus 

W stałym asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo szeroki wybór worków na odpady w konkurencyjnych cenach. Oferujemy worki LDPE i HDPE o różnej pojemności i grubości oraz w różnej kolorystyce. W sprzedaży posiadamy worki w kolorystyce dostosowanej od ogólnych wymogów segregacji odpadów, jak i wymogów segregacji dla placówek służby zdrowia. 

Szukasz worków na odpady, które najlepiej sprawdzą się w Twojej firmie? A może chcesz zoptymalizować wydatki związane z zakupem artykułów i środków czystości? Zachęcamy do kontaktu z Centrum Czystości Fair Play Plus. Nasi Konsultanci pomogą w wyborze worków na odpady oraz pozostałych środków czystości z naszego szerokiego asortymentu.

Przejdź do sklepu