Profesjonalne środki do prania

Środki do praniaŚrodki do prania

Wydawać by się mogło, że nie ma nic prostszego niż wybór środków do prania. W praktyce okazuje się, że oferta środków do prania jest bardzo szeroka i zróżnicowana, a co za tym idzie wybór najbardziej optymalnego dla naszych potrzeb specyfiku nie jest prosty, zwłaszcza jeśli jakość oferowanego prania ma być wizytówką naszej firmy. 

Środki do prania – od proszków po płyny i kapsułki 

Podczas gdy do użytku domowego  najczęściej wybieramy płyny do prania lub wygodne w dozowaniu kapsułki, do prania przemysłowego najlepiej wybrać środek w postaci tradycyjnego proszku. Oferowane przez Fair Play Plus proszki do prania to środki o sprawdzonej skuteczności i przystępnej cenie. W asortymencie posiadamy zarówno proszki do kolorów, jak i proszki do białych tkanin. Oferujemy również proszki uniwersalne, których stosowanie polecamy w m.in. w branży beauty, o ile Państwa salon fryzjerski lub kosmetyczny nie korzysta z tekstyliów w bardzo ciemnych kolorach. Wówczas polecamy środki do prania koloru. 

Co zawierają profesjonalne środki do prania? 

W skład profesjonalnych środków do prania wchodzą enzymy, środki wybielające i związki powierzchniowo-czynne. Proporcje poszczególnych składników różnią się w zależności od przeznaczenia proszku. W proszkach dedykowanych do białych tkanin znajdziemy więcej środków wybielających, podczas gdy w proszkach przeznaczonych do czarnego lub koloru będzie ich odpowiednio mniej lub zostaną zastąpione substancjami chroniącymi kolor. 

Środki do prania ręcznego i maszynowego 

Obok środków przeznaczonych do prania w tradycyjnych pralkach bębnowych naszym Klientom oferujemy również środki przeznaczone do prania ręcznego i maszynowego, w tym proszki dedykowane do prania tapicerek. Wybór odpowiedniego środka do prania gwarantuje uzyskanie bardzo dobrego efektu (także w przypadku silnych i uporczywych zanieczyszczeń), ochronę tkanin oraz ich impregnację i zabezpieczenie przed zabrudzeniem.  

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą na maszyny czyszczące. 

Przejdź do sklepu