Pozostałe środki czyszczące

Pozostałe środki czyszczącePozostałe środki czystości

Środki czystości stanowią niezwykle zróżnicowaną grupę asortymentową, w ramach której wprost nie sposób wyróżnić wszystkich oferowanych preparatów i środków czyszcząco-myjących. Dlatego Klientów poszukujących niestandardowych rozwiązań lub środków specjalistycznego przeznaczenia zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą na pozostałe środki czystości, w ramach której dostarczamy szeroki wybór profesjonalnych preparatów dedykowanych do różnych zastosowań. 

Oferowane środki czystości 

Od lat jesteśmy liderem krajowego rynku środków czystości i maszyn czyszczących. Naszym Klientom oferujemy rozwiązania z różnych półek cenowych, w tym także wysokiej jakości produkty marki własnej Play w konkurencyjnych cenach. W stałym asortymencie sklepu internetowego Fair Play Plus znajdziecie Państwo środki czystości do mycia ręcznego i maszynowego, środki do prania oraz pielęgnacji powierzchni. Oferujemy m.in.: specjalistyczne preparaty do czyszczenia i pielęgnacji mebli skórzanych, środki do usuwania gumy do żucia, środki czystości do usuwania plam organicznych, preparaty usuwające plamy z flamastrów, tuszu oraz innych trudnych do wywabienia zabrudzeń. Oferujemy również odpieniacze, wysoko skuteczne środki do udrażniania rur metodą chemiczną oraz chemię samochodową – preparaty do tapicerki, szyb, mycia i pielęgnacji lakieru, spray do kokpitów i wiele innych. Dysponujemy pełnym asortymentem dla myjni samochodowych oraz firm, które chcą samodzielnie zadbać o czystość swojej floty samochodowej. 

Centrum Czystości Fair Play Plus – Twoje wsparcie w wyborze najlepszych rozwiązań

Klientów poszukujących najbardziej optymalnych środków czystości do swoich zastosowań zachęcamy do kontaktu z Centrum Czystości Fair Play Plus. Uzupełnienie naszej oferty stanowią profesjonalne usługi konsultingowe, w ramach których pomagamy Państwu w przygotowaniu i wdrożeniu planu higieny obiektu oraz wyboru środków czystości. Bazując na doskonałej znajomości rynku oraz wieloletnim doświadczeniu nasi Konsultanci z łatwością wskażą środki czystości, które najlepiej spełnią Państwa oczekiwania, także finansowe. 

Przejdź do sklepu