Profesjonalne mydła, kremy i środki do dezynfekcji

Mydła i środki do dezynfekcjiMydła i środki do dezynfekcji

Plan higieny obiektu to nie tylko środki czyszczące do powierzchni oraz artykuły higieniczne, to także środki higieny osobistej, do których dostęp powinien mieć każdy użytkownik obiektu. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich Klientów Fair Play Plus oferuje szeroki wybór mydeł i środków do dezynfekcji rąk, a także specjalistycznych kremów do rąk. Klientów poszukujących wysokiej jakości środków higieny osobistej w przystępnych cenach zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem 

Mydła i środki do dezynfekcji w sklepie internetowym FPP 

W stałym asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo szereg środków dedykowanych dla higieny i pielęgnacji dłoni. Posiadamy m.in. mydła, w tym wkłady do dozowników na mydła, płyny do dezynfekcji rąk oraz kremy ochronne dedykowane dla pracowników dbających o czystość obiektu. 

Na naszą ofertę składają się produkty znanych i cenionych marek, w tym marki własnej FPP, która oferuje Państwu wysokiej jakości wyroby w konkurencyjnych cenach. W ramach oferty FPP dostarczamy kompleksowe rozwiązania z zakresu środków higieny osobistej dla obiektów o różnym przeznaczeniu, także ośrodków opieki zdrowia i placówek edukacyjnych. Zapewniamy dozowniki i wkłady do dozowników na mydła i płyny do dezynfekcji rąk. Oferujemy również uniwersalne preparaty do dezynfekcji rąk i powierzchni. 

Dlaczego warto korzystać z kremów ochronnych?

Praca z detergentami naraża skórę dłoni na uszkodzenia, dlatego przy częstym kontakcie ze środkami czyszczącymi wszelakiego rodzaju bardzo ważna jest dbałość o skórę dłoni. Po zakończeniu prac ręce należy dokładnie umyć przy użyciu dedykowanego mydła, a następnie zastosować krem ochronny. Krem ochronny regeneruje skórę dłoni, jednocześnie tworząc na jej powierzchni warstwę zabezpieczającą naskórek przed podrażnieniami i mikrouszkodzeniami. W miarę możliwości, w przestrzeniach wymagających częstej dezynfekcji rąk poleca się stosowanie preparatów wzbogaconych w składniki nawilżające. 

Przejdź do sklepu