Dozowniki na papier, ręczniki, mydło, odświeżacze

Wkłady do dozowników

Dozowniki i wkładyDozowniki i wkłady

Dozowniki do artykułów higienicznych odgrywają znaczącą rolę w planie higieny obiektu. Pozwalają ograniczyć zużycie artykułów papierowych, mydła i odświeżaczy powietrza, jednocześnie podnosząc komfort korzystania z toalet i sanitariatów. Ich stosowanie zwiększa poziom higieny i ułatwia utrzymanie ładu oraz czystości w przestrzeniach wspólnych szczególnie narażonych na zanieczyszczenia. 

Dozowniki i wkłady Fair Play Plus 

Jako lider rynku środków czystości i artykułów higienicznych zwracamy szczególną uwagę na formy dystrybucji tych artykułów w danym obiekcie. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom zróżnicowanych środowisk – od przestrzeni biurowych, przez obiekty przemysłowe, aż po obiekty użyteczności publicznej – oferujemy wysokiej jakości dozowniki na ręczniki papierowe, dozowniki na papiery toaletowe, dozowniki na mydło, dozowniki systemowe oraz wkłady do dozowników. Wszystkie dozowniki dostępne w naszej ofercie charakteryzują się wysoką estetyką wykonania oraz trwałością, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne i uporczywe zanieczyszczenia. Oferujemy również stojaki na czyściwa. 

Dozowniki i wkłady z linii FPP

Obok rozwiązań znanych marek, naszym Klientom oferujemy dozowniki i wkłady marki własnej FFP. W asortymencie posiadamy m.in. dozowniki na ręczniki składane ZZ oraz dozowniki na ręczniki w roli, dozowniki na papier toaletowy. Zarówno dozowniki, jak i wkłady do dozowników marki własnej FFP charakteryzują się wysoką jakością wykonania przy zachowaniu bardzo przystępnej ceny, co pozwala zoptymalizować plan higieny obiektu, jednocześnie zapewniając użytkownikom toalet i przestrzeni sanitarnych komfort ich użytkowania. 

Dozowniki i wkłady do wszystkich obiektów 

Standardowe dozowniki do artykułów higienicznych oraz wkłady znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym. Klientów poszukujących dedykowanych rozwiązań zachęcamy do kontaktu z Centrum Czystości Fair Play Plus. Nasi Konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnych dozowników dla Państwa obiektów. 

 

Przejdź do sklepu