Chemia profesjonalna Play

Fair Play Plus wciąż rozszerza gamę oferowanych produktów wprowadzając marki własne. Jedną z nich jest Play – linia wysokiej jakości profesjonalnej chemii czyszczącej.

Chemia profesjonalna Play

Jako lider rynku środków czystości Fair Play Plus oferuje chemię profesjonalną marki własnej Play. Chemia profesjonalna Play to zestaw produktów, które ułatwiają sprzątanie na wysokim poziomie, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów związanych z zakupem środków czystości. 

Pobierz ulotkę

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z rozwiązaniami marki Play. Nasz asortyment obejmuje chemię profesjonalną dedykowaną do różnych zastosowań i przestrzeni, w tym przestrzeni wymagających czyszczenia specjalistycznego przy użyciu środków czyszczących o konkretnych właściwościach. 

Szeroki wachlarz asortymentu – chemia Play do różnych zastosowań

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom firm sprzątających oraz przedsiębiorstw, które samodzielnie dbają o utrzymanie czystości opracowaliśmy niezwykle szeroką i zróżnicowaną gamę produktową chemii profesjonalnej, w ramach której dostarczamy zarówno środki przeznaczone do dezynfekcji rąk i powierzchni, jak i uniwersalne płyny do mycia ręcznego o ciekawej kompozycji zapachowej. Chemia profesjonalna Play to także preparaty do mycia ręcznego i maszynowego powierzchni wodoodpornych zawierające środki samowymywalne, konserwujące i nabłyszczające. W naszym asortymencie nie brakuje również środków dedykowanych do czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni z gresu, PVC czy lastryka. 

Kalkulator zużycia roztworu roboczego 

Klientów zainteresowanych przetestowaniem chemii profesjonalnej Play zachęcamy do skorzystania z kalkulatora zużycia roztworu roboczego. To pozwoli Państwu oszacować wydajność naszych produktów oraz zweryfikować opłacalność ich użytkowania w codziennej pracy. 

Wybór chemii profesjonalnej Play stanowi gwarancję skuteczności oraz bezpieczeństwa czyszczonych powierzchni. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą na maszyny czyszczące i urządzenia sprzątające współpracujące z preparatami myjąco-pielęgnującymi Play.

Pobierz kalkulator

Chemia profesjonalna Protect Play

Płyn do biologicznego zabezpieczania powierzchni

Unikalny i ultranowoczesny gotowy do użycia płyn wyprodukowany na bazie niejonowego koloidu srebra. Działa jako powierzchniowy stabilizator biologiczny. Produkt bez alkoholu, chloru, biocydów, sztucznych barwników, formaldehydu. Nie pozostawia śladów na powierzchni. Czyści i zabezpiecza powierzchnię przed rozwojem mikroorganizmów, zapewnia sterylną powierzchnię nawet do kilku tygodni już po pierwszym zastosowaniu. Działa dopóki nie zostanie mechanicznie usunięty z powierzchni. PH: 6,5.

Chemia profesjonalna Citro Play

Płyn uniwersalny do mycia ręcznego

Koncentrat jest wodno-alkoholowym roztworem substancji powierzchniowo czynnych, wspomagających i kompozycji zapachowej. Gruntownie usuwa brud. Chemia profesjonalna do mycia powierzchni wodoodpornych. Skutecznie czyści meble, ściany, glazurę, okna, podłogi typu gres, linoleum, lastryko, panele drewniane oraz olejowane. Pozostawia przyjemny cytrusowy zapach. Szybko wysycha, nie pozostawia smug. Idealny do powierzchni o wysokim połysku. Produkt do mycia ręcznego. PH: 7-8.

Chemia profesjonalna Green Play

Długotrwała świeżość, skuteczne czyszczenie

Koncentrat o unikalnej recepturze.  Jest wodnym roztworem substancji powierzchniowo czynnych, wspomagających i kompozycji zapachowej. Gruntownie usuwa zanieczyszczenia. Do mycia powierzchni wodoodpornych. Skutecznie czyści meble, ściany, glazurę, ramy okienne, podłogi gresowe, linoleum, lastryko, panele drewniane oraz olejowane. Pozostawia przyjemny zapach. Szybko wysycha, nie pozostawia smug. Chemia profesjonalna do mycia ręcznego. PH: 8-9.

Chemia profesjonalna Flores Play

Mycie ręczne i maszynowe powierzchni wodoodpornych

Neutralny produkt do wszelkich powierzchni odpornych na działanie wody i alkoholi. Znakomicie myje zanieczyszczenia bieżące. Posiada właściwości odtłuszczające. Zawiera środki samowymywalne, konserwujące i nabłyszczające. Szybko wysycha i pozostawia przyjemny i długotrwały kwiatowy zapach. Szczególnie polecany do mycia marmuru, gresu, terakoty, linoleum, PCV, gumy, tarketu, lakierowanego drewna. Produkt do mycia ręcznego i maszynowego. PH: 7.

Chemia profesjonalna Universal Play

Płyn uniwersalny

Koncentrat chemii profesjonalnej o unikalnej recepturze. Jest wodnym roztworem substancji powierzchniowo czynnych, wspomagających i kompozycji zapachowej. Usuwa gruntownie brud i tłuste osady. Płyn do mycia powierzchni wodoodpornych. Skutecznie zmywa glazurę, ściany, okna, podłogi gresowe, z linoleum, PVC, betonu, panele drewniane oraz olejowane. Pozostawia przyjemny zapach. Produkt do mycia ręcznego i maszynowego. PH: 8-9,5.

Chemia profesjonalna Glass Play

Płyn do mycia szyb i powierzchni laminowanych

Gotowy do użycia płyn do mycia szyb, przeszkleń, luster, powierzchni laminowanych, itp. Nie pozostawia smug i zacieków. Jest wodno-alkoholowym roztworem substancji powierzchniowo czynnych i środków wspomagających. Posiada bardzo dobre właściwości myjące, łatwo usuwa z powierzchni szklanych i laminowanych typowe zabrudzenia, takie jak kurz, sadza, tłuszcz.  Nie działa szkodliwie na powierzchnie pokryte farbami olejnymi lub nitro. PH 7 – 8.

Chemia profesjonalna Sani Play

Czysta kuchnia i łazienka

Koncentrat chemii profesjonalnej jest wodnym roztworem kwasów organicznych, substancji powierzchniowo-czynnych, wspomagających oraz kompozycji zapachowej. Preparat do czyszczenia powierzchni odpornych na działanie kwasów, szczególnie do pomieszczeń sanitarnych. Doskonale zmywa brud, resztki mydła, osady kamienia. Nadaje się do mycia basenów, kabin prysznicowych, tworzyw sztucznych oraz  stali nierdzewnej i chromowanej. Produkt do mycia ręcznego. PH: 1-2 . Zobacz film

Chemia profesjonalna WC Play

Płyn do mycia ceramiki sanitarnej

Chemia profesjonalna do wewnętrznego czyszczenia muszli klozetowych i pisuarów oraz wszelkich powierzchni ceramicznych. Nie stosować na  powierzchniach emaliowanych, aluminiowych i armaturach sanitarnych. Rozpuszcza rdzę, kamień oraz naloty wapnia i cementu. Jest wodnym roztworem kwasu solnego, substancji powierzchniowo-czynnych, wspomagających oraz kompozycji zapachowej. Bardzo skutecznie myje urządzenia sanitarne. Neutralizuje zapachy. Usuwa wapno, kamień urynowy i wodny, rdzę oraz stare zaprawy murarskie.  PH:  0,5-1.

Chemia profesjonalna Chlorat Play

Zagęszczony preparat myjąco – dezynfekujący

Koncentrat o właściwościach bakteriobójczych i grzybobójczych  do mycia  dezynfekcji  urządzeń sanitarnych, ścian i podłóg w obiektach prywatnych, publicznych i przemysłowych. Usuwa osady, kamień oraz woń uryny, wszelkiego rodzaju zabrudzenia, bakterie i grzyby. Po zastosowaniu chemia profesjonalnej Chlorat Play nie należy używać środków kwasowych, np. WC Play.  PH: 11-12.

Chemia profesjonalna Acid Play

Środek do mycia i doczyszczania powierzchni odpornych na kwasy

Środek do mycia i doczyszczania powierzchni gresowych, szlifowanego i nieszlifowanego klinkieru i innych powierzchni odpornych na kwasy. Dzięki specjalnemu składowi środek nie otwiera mikro porów gresu. Nadaje się do doczyszczania pobudowlanego. Usuwa szybko i skutecznie kamień, rdzę i resztki cementu. PH: 1.

Chemia profesjonalna Grunt Play

Środek do czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni odpornych na działanie zasad

Jest wodnym roztworem substancji powierzchniowo czynnych, rozpuszczalników organicznych i kompozycji zapachowej. Nadaje się do mycia  gresu, PVC, lastryka, hal fabrycznych, maszyn oraz silników. Dokładnie zmywa oleje i smary.  Chemia profesjonalna do mycia ręcznego i maszynowego. PH: 13.

Chemia profesjonalna Strong Play

Środek do gruntownego czyszczenia powierzchni odpornych na alkalia

Konserwuje posadzki betonowe i zabezpiecza przed ich pyleniem. Usuwa brud uliczny, zanieczyszczenia tłuszczowe i olejowe. Szczególnie przydatny przy doczyszczaniu i zabezpieczaniu posadzek gresowych. Krystalizując się nie dopuszcza do przedostawania się w głąb czyszczonej powierzchni. Najwyższa skuteczność na powierzchniach gresowych. Dzięki unikalnej formule zamykane są mikropory, co zapobiega ponownemu zabrudzeniu. Zalecany do doczyszczania pobudowlanego tam, gdzie nie można użyć środka kwaśnego. Zabezpiecza przed pylicą betonu. PH 14.

Chemia profesjonalna Impregnat Play

Siloksanowy produkt do impregnacji kamienia

Środek do impregnacji porowatych i chłonnych powierzchni kamiennych oraz do powierzchni tekstylnych. Zalecany do kostki brukowej, betonu, gresu, granitu, piaskowca, lastryko, dywanów, wykładzin dywanowych, mebli tapicerowanych. Zabezpiecza posadzkę, głęboko wnikając w strukturę powierzchni, nie zmieniając jej koloru. Zabezpiecza powierzchnie tekstylne przed powstawaniem plam. Zalecany do restauracji i hoteli. PH: 2.

Chemia profesjonalna Play
Produkty z linii Play są doskonałą alternatywą dla chemii profesjonalnej innych producentów. Konkurują ceną przy zachowaniu doskonałej jakości.