Nowoczesne akcesoria do sprzątania

Akcesoria do sprzątania ręcznegoAkcesoria do sprzątania

Utrzymanie czystości w obiekcie wymaga zastosowania odpowiednich akcesoriów. Prawidłowo dobrane pod kątem specyfiki obsługiwanej przestrzeni akcesoria do sprzątania zapewniają sprawne i szybkie sprzątanie nawet najbardziej wymagających powierzchni. Jako lider rynku środków i maszyn czyszczących Fair Play Plus oferuje swoim Klientom szeroki wybór wysokiej jakości akcesoriów do sprzątania umożliwiających tworzenie zoptymalizowanych konfiguracji dostosowanych do potrzeb każdego obiektu. 

Bogata i zróżnicowana oferta Fair Play Plus 

Nasz asortyment w zakresie akcesoriów do sprzątania obejmuje zestawy sprzątające i wózki serwisowe, a także wysokiej jakości sprzęt do zamiatania, mopy, stelaże, kije do mioteł i mopów, wiadra i kosze, ścierki, zmywaki, myjki i ściągaczki, a także ręczne i maszynowe pady do polerowania posadzek i powierzchni płaskich – słowem wszystko, co niezbędne do utrzymania czystości w każdym obiekcie, niezależnie od tego, czy jest to obiekt biurowy, szkoła, szpital, czy wielkopowierzchniowa galeria handlowa. 

Obok akcesoriów dedykowanych do utrzymywania czystości w obiekcie naszym Klientom oferujemy również szeroki wachlarz środków ochrony osobistej poprawiających bezpieczeństwo i komfort pracy na stanowiskach związanych z utrzymaniem czystości. Do wyboru mamy rękawiczki flokowane, nitrylowe, winylowe, lateksowe pudrowane i bezpudrowe, rękawice bawełniane, a także ochraniacze na buty.

Optymalizacja akcesoriów do sprzątania 

Odpowiedni dobór akcesoriów do sprzątania może nastręczyć sporych trudności, zwłaszcza jeśli wciąż nie jesteśmy do końca zadowoleni z ergonomii pracy oferowanej przez dotychczasowy wózek serwisowy czy zestaw sprzątający. Konsultanci Centrum Czystości Fair Play Plus oferują profesjonalne usługi doradcze i szkoleniowe w zakresie optymalizacji planu higieny obiektu, w tym działań związanych z doborem środków czystości, środków higieny oraz akcesoriów do sprzątania. 

Klientów poszukujących najlepszych rozwiązań do utrzymania czystości zachęcamy również do zapoznania się z nasza ofertą na maszyny sprzątające i urządzenia czyszczące.

Przejdź do sklepu