Profesjonalne środki czystości do mycia ręcznego i maszynowego

Oferta dla profesjonalistów

Profesjonalne środki czystości

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom firm sprzątających oraz placówek i przedsiębiorstw, które same dbają o utrzymanie czystości Fair Play Plus oferuje profesjonalne środki czystości do mycia ręcznego i maszynowego. Nasze środki myjące charakteryzują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny, co przekłada się na możliwość osiągnięcia profesjonalnych rezultatów sprzątania przy zachowaniu optymalnego poziomu kosztów obsługi. 

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą Fair Play Plus na profesjonalne środki czystości dla firmy, przestrzeni przemysłowej, obiektów sportowo-rekreacyjnych oraz innych obiektów użyteczności publicznej. 

Środki czystości do mycia ręcznego 

Oferta środków czystości do mycia ręcznego to przede wszystkim profesjonalna chemia przeznaczona do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni, których z różnych względów nie poddaje się czyszczeniu maszynowemu. W stałym asortymencie chemii do mycia ręcznego posiadamy płyny i detergenty dedykowane do czyszczenia powierzchni ze szkła, drewna, metalu, płyt meblowych oraz tworzyw sztucznych. Oferujemy płyny do mycia okien, chemię do czyszczenia mebli i wiele innych. 

Środki czystości do mycia maszynowego 

Nasza oferta na środki czystości do mycia maszynowego jest ściśle powiązana z oferowanymi maszynami czyszczącymi i urządzeniami sprzątającymi. W stałym asortymencie posiadamy wysokiej jakości chemię czyszczącą do wszystkich oferowanych przez nas maszyn i urządzeń. Jednocześnie nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie doboru najlepszych detergentów do pracy z poszczególnymi urządzeniami, co umożliwia uzyskanie doskonałych efektów, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów eksploatacji urządzeń oraz ograniczeniu ryzyka ewentualnych usterek do absolutnego minimum. 

Profesjonalne środki czystości w Centrum Czystości Fair Play Plus 

Klientów poszukujących optymalnych rozwiązań dla swoich potrzeb zachęcamy do kontaktu ze Specjalistami Fair Play Plus. Pomożemy w wyborze najlepszych środków czystości niezależnie do tego, czy poszukujesz chemii do mycia ręcznego czy maszynowego.

Chemia profesjonalna Play

Fair Play Plus wciąż rozszerza gamę oferowanych produktów wprowadzając marki własne. Jedną z nich jest Play – linia wysokiej jakości profesjonalnej chemii czyszczącej, będąca doskonałą alternatywą dla chemii profesjonalnej innych producentów.  Produkty z linii Play konkurują ceną przy zachowaniu doskonałej jakości.

Artykuły higieniczne FPP

FPP to ekonomiczna linia profesjonalnych artykułów higienicznych Fair Play Plus. Oferujemy artykuły papierowe – papiery toaletowe, ręczniki w roli i składane oraz czyściwa, dozowniki do papieru toaletowego, ręczników papierowych i mydła oraz artykuły niezbędne do sprzątania takie, jak mopy bawełniane i z mikrowłókna, ścierki, czy worki na odpady.

Chemia do sprzątania

Oferujemy profesjonalne środki chemiczne takich producentów, jak Buzil, Kiehl, Royal, Diversey oraz markę własną Play. Nasi konsultanci zapewnią Państwu dobór odpowiedniego środka chemicznego do rodzaju powierzchni i zabrudzenia tak, by skutecznie wyczyścić powierzchnię i w najkrótszym czasie osiągnąć najlepszy efekt z korzyścią dla Klienta.

Artykuły papierowe

Artykuły papierowe mogą być produkowane z celulozy lub makulatury. Papiery toaletowe i ręczniki z celulozy charakteryzują się dużą chłonnością i wytrzymałością. Zwykle są stosowane w toaletach o podwyższonym standardzie. Papier z makulatury jest stosunkowo miękki i posiada dobre właściwości chłonne, jednak jego wytrzymałość jest mniejsza.

Dozowniki i wkłady

Dozowniki do artykułów higienicznych znacznie zmniejszają zużycie artykułów papierowych, mydła i odświeżaczy. W swojej ofercie mamy dozowniki na ręczniki składane ZZ, dozowniki na ręczniki w roli, dozowniki na papiery toaletowe, dozowniki na mydło, dozowniki systemowe oraz wkłady do dozowników. Oferujemy również stojaki na czyściwa.

Worki na odpady

Worki na odpady to chyba najszybciej rotujący artykuł niezbędny do sprzątania. Mogą być wykonane z mocnej, elastycznej i odpornej na rozerwanie foli LDPE lub z folii HDPE, która jest cieńsza, mniej elastyczna, ale bardzo wytrzymała. Oferujemy worki o różnej pojemności i grubości oraz w różnorodnej kolorystyce dostosowanej do wymogów segregacji odpadów, również według wymogów służby zdrowia.

Akcesoria do sprzątania

Sprawne sprzątanie zapewnią akcesoria z naszej oferty: zestawy sprzątające i wózki serwisowe, sprzęt do zamiatania, mopy oraz stelaże i kije, wiadra i kosze, ścierki, zmywaki, myjki i ściągaczki oraz pady ręczne i maszynowe. Warto też pamiętać o środkach ochrony osobistej. Do wyboru mamy rękawiczki flokowane, nitrylowe, winylowe, lateksowe pudrowane i bezpudrowe, bawełniane, a także ochraniacze na buty.

Środki do prania

Proszki do prania dzielimy na proszki do kolorów i białych tkanin. Są też proszki uniwersalne. W skład proszków wchodzą enzymy, środki wybielające i związki powierzchniowo-czynne. W zależności od przeznaczenia proszku znajdzie się w nim różna ilość tych składowych. Na opakowaniu możemy znaleźć informację, na ile prań wystarczy proszku, więc łatwo przeliczyć, ile nas będzie kosztować jedno pranie.

Mydła i środki do dezynfekcji

Pamiętając o utrzymaniu czystości w pomieszczeniach nie można zapomnieć o higienie osobistej. Przy częstym kontakcie z detergentami dbałość o skórę dłoni jest podstawą. Po sprzątaniu warto dokładnie umyć ręce i użyć kremu ochronnego, który regeneruje naskórek nie dopuszcza do jego uszkodzenia. Polecamy również środki do dezynfekcji wszędzie tam, gdzie jest to konieczne.

Pozostałe środki czyszczące

Do pozostałych środków czyszczących można zaliczyć preparaty do czyszczenia i pielęgnacji mebli skórzanych, środki do osuwania gumy do żucia, plam organicznych, flamastrów i innych trudnych do wyczyszczenia zabrudzeń. Tu znajdą Państwo również odpieniacze, środki do udrażniania rur, czy chemię samochodową.

Profesjonalne wsparcie czystości
Odpowiednio dobrane środki czystości znacznie ułatwiają i przyspieszają sprzątanie optymalizując tym samym koszty.

Nasi przedstawiciele handlowi mogą się z Państwem spotkać w dowolnym miejscu w kraju i zaprezentować działanie środków czystości na obiekcie. Obsługujemy firmy sprzątające w całej Polsce, w szczególności w takich miastach, jak: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra.
Zapraszamy również do naszego biura handlowego w podwarszawskich Markach, gdzie możecie obejrzeć wszystkie środki czystości i sprawdzić ich działanie.