Ekonomiczna linia profesjonalnych artykułów higienicznych FPP

Kategorie: Ogólna, Porady     27.12.2018

Wysoka cena towarów powinna gwarantować wysoką jakość, ale nie jest jej jedynym wyznacznikiem. Nie zawsze musimy płacić dużo, żeby mieć pewność, że kupujemy towar wysokiej jakości, spełniający wysokie wymagania Klienta. Takie kryteria, przy zachowaniu optymalnie niskiej ceny spełniają, produkowane specjalnie dla Fair Play Plus, artykuły higieniczne marki własnej FPP.

Dozowniki

Dozowniki do ręczników składanych, papieru toaletowego Jumbo oraz podajnik do mydła to podstawa wyposażenia łazienki. Właśnie te trzy produkty oferujemy w ramach linii FPP. Dozowniki ułatwiają korzystanie z artykułów higienicznych, ale również zmniejszają ich zużycie. Warto więc wybrać solidne, funkcjonalne i estetyczne dozowniki w optymalnej cenie.

Artykuły papierowe

Im wyższa jakość papieru, tym mniej listków się zużywa. Jednak jakość papieru dostosowuje się również do rodzaju toalety. Zazwyczaj artykuły higieniczne z celulozy można znaleźć w toaletach o wysokim standardzie, a papier z naturalnej makulatury sprawdzi się w toaletach o najwyższej rotacji użytkowników. Przy dużej częstotliwości użytkowania warto jest zastosować większe rolki papieru toaletowego i ręczników, żeby zmniejszyć częstotliwość wymiany rolek przez personel sprzątający.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo:

  • Papier toaletowy Jumbo
  • Papier toaletowy małe rolki
  • Ręczniki papierowe składane
  • Ręczniki w roli
  • Ręczniki kuchenne
  • Czyściwo przemysłowe
  • Podkłady higieniczne

Profesjonalne mopy do mycia podłóg

Dobrze dobrany do rodzaju pracy mop gwarantuje nie tylko czystość sprzątanej powierzchni, ale również skraca czas sprzątania. W ekonomicznej linii FPP mamy mopy płaskie bawełniane, z mikrofibry oraz mieszane. Mogą być one mocowane na klips lub kieszeń. Mop mocowany za pomocą klipsów znajdzie zastosowanie w sprzątaniu systemem dwuwiaderkowym, natomiast mocowanie kieszeniowe sprawdzi się przy myciu i dezynfekcji posadzek w systemie mopa jednego kontaktu.

Ścierki z mikrowłókna

Mikrowłólno (mikrofibra, mikrofaza) to materiał syntetyczny o bardzo małym przekroju, który charakteryzuje się bardzo dużą chłonnością. Po zmoczeniu włókno rozbija cząsteczki brudu zasysając je i nie pozostawia smug. Pole elektrostatyczne, które wytwarza się podczas tarcia suchą ścierką o powierzchnię powoduje przyciąganie cząsteczek brudu i osadzanie go na włóknach. Dlatego ściereczki z mikrowłókna znacznie ułatwiają pracę nie powodując zarysowań i uszkodzeń. Zastosowanie ścierek z mikrofibry zmniejsza zużycie wody, preparatów chemicznych i środków jednorazowego użytku.

Ściereczki różnią się kolorami. Nie wpływa to na ich właściwości. Ma jedynie ułatwić zachowanie higieny. Ścierką w kolorze niebieskim czyścimy powierzchnie szklane, na przykład okna, lustra, witryny. Zieloną sprzątamy biurka, parapety, szafy, stoły, drzwi, itp.. Kolor żółty jest zarezerwowany dla kuchni i gastronomii, a czerwony dla łazienek i pomieszczeń sanitarnych. Zachowanie tego kodu zapobiegnie zanieczyszczeniom krzyżowym, czyli skutecznie obniży ryzyko przenoszenia bakterii.

Worki na odpady

Śmieci, w większości przypadków, powinny być wyrzucana codziennie. Dlatego worki na śmieci i odpady to najszybciej rotujący produkt w branży utrzymania czystości. Warto więc umiejętnie dobrać rodzaj worka, żeby obniżyć koszty sprzątania. W naszej ofercie znajdą się worki z mocnej, a zarazem elastycznej i odpornej na przebicie foli LDPE oraz z folii HDPE, która jest wykonana z tworzywa o wysokiej gęstości. Jest ona cieńsza i matowa, bardziej wytrzymała na zerwanie. W ofercie mamy worki o różnej pojemności oraz grubości. Są one również zróżnicowane kolorystycznie, co ułatwia segregację odpadów zarówno w biurach, zakładach produkcyjnych, usługowych, gospodarstwach domowych, jak i placówkach medycznych, gdzie standardy segregacji odpadów są bardzo wysokie.

Zaopatrzenie firm sprzątających

Wysoka jakość i konkurencyjne ceny to najlepszy opis dla produktów FPP. Dlatego firmy sprzątające, które zaopatrujemy, chętnie wybierają produkty z linii FPP. Pozwala to na obniżenie kosztów przy zachowaniu wysokich standardów oczekiwanych przez Klienta, dla którego świadczona jest usługa utrzymania czystości.

 

Artykuły higieniczne FPP