Płyny do dezynfekcji powierzchni w promocyjnej cenie

Kategorie: Ogólna     21.06.2021

Dezynfekcja powierzchniZapraszamy do skorzystania z promocji na płyny do dezynfekcji powierzchni metodą zamgławiania lub metodą ręcznego nanoszenia. Do wyczerpania zapasów Protect Play jest dostępny w specjalnej cenie 60 zł, a Protect Play Plus 15 zł netto. Promocją objęte są kanistry o pojemności 4 l.

Protect Play

Płyn do biologicznego zabezpieczania powierzchni

Unikalny i ultranowoczesny gotowy do użycia płyn wyprodukowany na bazie niejonowego koloidu srebra. Działa jako powierzchniowy stabilizator biologiczny. Produkt bez alkoholu, chloru, biocydów, sztucznych barwników, formaldehydu. Nie pozostawia śladów na powierzchni. Czyści i zabezpiecza powierzchnię przed rozwojem mikroorganizmów, zapewnia sterylną powierzchnię nawet do kilku tygodni już po pierwszym zastosowaniu. Działa dopóki nie zostanie mechanicznie usunięty z powierzchni.

Opakowanie: kanister 4l

Cena:  160 zł  60 zł netto

Protect Play Plus

Płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni

Gotowy do użycia płyn przeznaczony do dezynfekcji powierzchni mających i niemających kontaktu z żywnością w placówkach służby zdrowia, punktach usługowych oraz innych pomieszczeniach użyteczności publicznej, do profesjonalnego stosowania w urządzeniach do zamgławiania
w pomieszczeniach zamkniętych. Wykazuje właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze
i wirusobójcze. Pozwolenie na obrót produktem biobójczym nr 3418/TP/2021.

Opakowanie: kanister 4l

Cena:  29 zł  15 zł netto

Pobierz ulotkę

Kliknij na zdjęcie, żeby przejść do produktu w sklepie