Płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni Mist Play

Kategorie: Ogólna     19.10.2020
Płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni Mist Play

Płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni Mist Play

Mist Play to kolejny po Protect Play płyn do dezynfekcji powierzchni zalecany do zamgławiania. Mist Play, płyn do mycia i dezynfekcji powierzchni, można również aplikować ręcznie za pomocą atomizera lub czystej szmatki, czy mopa nasączonego rozcieńczonym preparatem. Środek pozostając na powierzchni zabezpiecza ją przed ponownym skażeniem na okres dłuższy niż produkty alkoholowe, choć produkty alkoholowe działają szybciej. Prawidłowo stosowany nie uszkadza powierzchni.

Niszczy bakterie, wirusy i grzyby

Mist Play jest produktem biobójczym – niszczy bakterie, wirusy i grzyby. Jest bardzo wydajny. 2-procentowy roztwór preparatu (20ml/l) uzyskuje skuteczność biobójczą dla bakterii na powierzchniach w czasie: 5 min od aplikacji. Eliminacja wirusów i grzybów następuje 15 minut po zastosowaniu 10% roztworu (100ml/l). Koncentrat należy rozcieńczyć zimną wodą. Mist Play można stosować w pomieszczeniach obiektów użyteczności publicznej, przemysłowych na ściany, podłogi, elementy wyposażenia oraz w środkach transportu publicznego i towarowego. Mist Play można aplikować na różnego rodzaju powierzchnie – również te, które mają kontakt z żywnością w przemyśle spożywczym, gastronomii. Po dezynfekcji, powierzchnie mające kontakt z żywnością należy spłukać wodą zdatną do picia.

Idź do sklepu

Zamgławianie

Aplikacja Mist Play metodą zamgławiania jest najbardziej wydajnym, szybkim i dokładnym sposobem dezynfekcji pomieszczeń. Urządzenie do zamgławiania rozpyla roztwór roboczy w postaci mgiełki o bardzo małej średnicy kropli. Dzięki temu produkt dociera w najmniejsze zakamarki równomiernie pokrywając całą powierzchnię. Wielkość kropli podawanego produktu reguluje się przez zastosowanie odpowiedniej dyszy urządzenia do zamgławiania.

MIST PLAY zastosowanie

MIST PLAY zastosowanie

Dezynfekcja

Substancja czynna preparatu Mist Play to chlorek didecylodimetyloamonu, który wspomaga dezynfekcję uszkadzając otoczkę koronawirusa. Ponadto produkt  ma odczyn pH 4. Lekko kwaśne pH preparatu stwarza niekorzystne środowisko do bytowania drobnoustrojów. Zawiera również kombinację etanolu i IPA które wspomagają czyszczenie, dezynfekcję i osuszanie powierzchni. Nie zawiera stężonego alkoholu, więc może być stosowany na powierzchnie wrażliwe na alkohol. Nie jest łatwopalny, nie powoduje łatwopalnych i wybuchowych par, więc może być używany jako do zamgławiania w pomieszczeniach o wyższych temperaturach.

Do dezynfekcji rąk polecamy Safe Play – biobójczy płyn z zawartością alkoholu 75%.

Mist Play – karta charakterystyki

Mist Play – karta techniczna

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zakupu pod numerami telefonów 801 000 115, 22 781 68 58 lub na adres [email protected].