Płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni Safe Play 75% w promocyjnym duecie

Kategorie: Ogólna     8.05.2020

Dezynfekcja rąk i powierzchni oraz używanie odpowiednich środków ochrony osobistej może nas uchronić przed zarażeniem koronawirusem. Dbając o swoje bezpieczeństwo możemy przerwać  łańcuch zakażeń. Z myślą o zwiększeniu Państwa bezpieczeństwa oferujemy promocyjne  produkty przy zakupie płynu do dezynfekcji rąk i powierzchni SAFE PLAY:

  • ściereczkę z mikrofibry w cenie 1 GROSZA netto przy zakupie SAFE PLAY w butelce litrowej (13,50 zł netto),
  • maseczkę jednorazową GRATIS do płynu SAFE PLAY w kanistrze 4 L (40,00 zł netto).

Promocyjne ceny na hasło DUET.

Dezyndekcja rąk i powierzchni - Safe Play

Dezyndekcja rąk i powierzchni – Safe Play

Pobierz ofertę

Zasada dbałości o własne bezpieczeństwo dotyczy wszystkich, ale wyjątkową ostrożność powinny zachować osoby pracujące w miejscach szczególnie narażonych na kontakt z wirusem. Branża czystości w obecnych czasach ma do spełnienia szczególną misję, bo w dużej mierze od jej pracowników zależy prewencja w walce z rozprzestrzenianiem się wirusa. Noszenie maseczki ochronnej jest nie tylko wyrazem dbałości o zdrowie i odpowiedzialności, ale też obowiązkiem narzuconym przez władze.

Teraz szczególnie ważne jest również dokładne czyszczenie i odkażanie powierzchni. Wirus przenosi się z człowieka na człowieka drogą kropelkową nie tylko bezpośrednio, ale również przez kontakt ze skażonymi przedmiotami. Dlatego tak ważna jest teraz dezynfekcja powierzchni odpowiednimi preparatami. Ściereczka z mikrofibry pomoże dokładnie rozprowadzić preparat na powierzchni nie pozostawiając smug. Płyn należy nanieść na umyte wcześniej powierzchnie i pozostawić do odparowania. Środek zawiera alkohol o stężeniu 75%, dlatego przed użyciem należy się upewnić, że dezynfekowana powierzchnia jest odporna na składniki preparatu.

SAFE PLAY zawiera w swoim składzie glicerynę, dlatego może być również stosowany do dezynfekcji rąk. Skutecznie usuwa wirusy , bakterie i grzyby z dłoni nie wysuszając nadmiernie skóry. Na czyste i suche dłonie należy nanieść minimum 3 ml płynu i dokładnie wcierać płyn co najmniej 30-60 sekund. Produkt szybko odparowuje i nie wymaga spłukiwania.

Zapraszamy do skorzystania z oferty promocyjnej, która obowiązuje do wyczerpania zapasów. Prosimy o składanie zamówień: