Odkurzacze przemysłowe

Niezawodne odkurzacze do zadań specjalnych

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno odkurzacze do codziennego czyszczenia wykładzin, jak i specjalistyczne odkurzacze przemysłowe, które z odpowiednimi akcesoriami znajdą zastosowanie w piekarnictwie, doczyszczaniu po pracach budowlanych, zbieraniu liści, czy odpompowywaniu wody. Oferujemy również odkurzacze piorące – ekstrakcyjne i parowe.

Zobacz maszyny czyszczące w sklepie

Odkurzacze do pracy na sucho

Ghibli AS 2 Power D 12 to profesjonalne odkurzacze do codziennego czyszczenia wykładzin, łączące małe wymiary z dużą siłą ssania, zapewniające cichą i efektywną pracę, szczególnie przydatne w miejscach wymagających ciszy i wysokiej jakości pracy, takich jak hotele, apartamenty, szpitale, laboratoria, itp..
Briccolo – odkurzacz z koszem stacjonarnym do pracy na sucho. Cichy i efektywny. Dedykowany do zakładów fryzjerskich, czy gospodarstw domowych.
Ghibli T1 – kompaktowy odkurzacz plecakowy zalecany do odkurzania miejsc, gdzie utrudnione jest poruszanie się z klasycznym sprzętem, np. w salach teatralnych i kinowych, laboratoriach.

Odkurzacze do pracy na sucho-mokro

Linia odkurzaczy profesjonalnych POWER WD o podwyższonych parametrach z wydajnym systemem chłodzenia i znakomitym poziomem podciśnienia oraz wyciszeniem jest przeznaczona do długotrwałej pracy na sucho i mokro.
Odkurzacze przemysłowe Ghibli AS 400 i Ghibli AS 600 to połączenie niezwykłej mocy z najwyższą wydajnością. Z odpowiednimi akcesoriami mogą być używane w przemyśle, budownictwie, czy piekarnictwie.

Odkurzacze antystatyczne

Odkurzacze przemysłowe muszą dać sobie radę w najtrudniejszych warunkach i gwarantować bezpieczne użytkowanie. POWER InDust AX 20 Z22 posiada jednostkę ssącą z certyfikowaną boczną dmuchawą kanałową z wentylatorem podłączonym bezpośrednio do układu korbowego. Wszystkie elementy elektryczne maszyny są zabezpieczone przed wybuchem (EX)…

Odkurzacze piorące

Polecamy również odkurzacze piorące Power Extra M7 i Ghibli M 26 do prania i osuszania każdego typu wykładzin dywanowych, wyrobów tekstylnych, mebli tapicerowanych i tapicerek samochodowych.

Odkurzacze parowe

Myjki parowe to ekologiczna alternatywa sprzątania. Przy sprzątaniu gorącą parą zmniejsza się zużycie wody i detergentów, a oprócz utrzymania czystości, również dezynfekujemy czyszczone powierzchnie…

Odkurzacze przemysłowe

Od codziennego odkurzania biura do gruntownego czyszczenia garaży, zakładów przemysłowych
i sprzątania po pracach budowlanych.