Odkurzacze przemysłowe specjalistyczne

Odkurzacze przemysłowe do zadań specjalnych i pracy w trudnych warunkach. W zależności od przeznaczenia mogą być wyposażone w gniazda do elektronarzędzi, specjalistyczne filtry do pracy z niebezpiecznymi pyłami, żaroodporne akcesoria, czy antystatyczne wyposażenie. Specjalistyczne odkurzacze mogą znaleźć zastosowanie w zakładach produkcyjnych, na budowach, w usługach rzemieślniczych i instalatorskich.

Odkurzacz antystatyczny

POWER InDust AX 20 Z22 posiada jednostkę ssącą z certyfikowaną boczną dmuchawą kanałową z wentylatorem podłączonym bezpośrednio do układu korbowego. Wszystkie elementy elektryczne maszyny są zabezpieczone przed wybuchem (EX). Odkurzacz daje sobie radę w najtrudniejszych warunkach i gwarantuje bezpieczne użytkowanie.

Power Tool Pro - odkurzacze z gniazdem do elektronarzędzi

Profesjonalne odkurzacze z gniazdem do elektronarzędzi i potrójnym systemem filtrowania wyposażone w półautomatyczny system czyszczenia filtra i mocny i wysokowydajny silnik nowej generacji – idealne narzędzia do pracy i sprzątania dla rzemieślników, instalatorów oraz zakładów produkcyjnych.

Tool Pro WDA - odkurzacze z gniazdem do elektronarzędzi

Linia odkurzaczy TOOL PRO WDA 40 została zaprojektowana specjalnie do usuwania niebezpiecznych pyłów. Kompaktowe i poręczne odkurzacze TOOL PRO WDA 40 są idealne do pracy w trudnych miejscach, takich jak place budowy, fabryki , warsztaty itp. Innowacyjny NONSTOPVAC! system automatycznie czyści płaski filtr główny, umożliwiając operatorowi pracę bez przerw.