Odkurzacze parowe S-Team

Generatory pary najnowszej generacji

S-Team – Twój Steam Team

Nowy team wytwornic pary S-Team, zaprojektowany do dezynfekcji najróżniejszych typów środowisk i powierzchni, stanowi konkretną odpowiedź na potrzeby profesjonalnego czyszczenia i dezynfekcji w szybki i bezpieczny sposób – profesjonalnie i z poszanowaniem środowiska. Myjki parowe znacząco ograniczają zużycie wody oraz redukują ilość detergentów używanych do sprzątania, są więc rozwiązaniem ekologicznym i ekonomicznym. Para wodna podawana pod dużym ciśnieniem nie tylko skutecznie czyści, ale również dezynfekuje powierzchnie, usuwając wirusy, bakterie i grzyby.

Czyszczenie i dezynfekcja parą

Maszyny start-and-go, łatwe w użyciu, dostępne w różnych rozwiązaniach, aby sprostać każdemu wyzwaniu: od kompaktowej myjki parowej S-Team 6, idealnej do małych i średnich powierzchni, po bardziej pojemne odkurzacze parowe S-Team 6 V i S-Team 10 VH wyposażone w profesjonalny system ssący. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i niezwykłą praktycznością, są wytrzymałymi i wysoce wydajnymi maszynami. Wyposażone w mocne (do 3400 W) i duże kotły (o pojemności od 1,5 do 3,5 l) zdolne do wytwarzania pary od 4,5 do 6 kg H2O/h, wersjom 6 V i 10 VH towarzyszą mocne systemy ssące (1150 W). Szeroka gama standardowych i opcjonalnych akcesoriów uzupełnia ofertę i pozwala rodzinie S-Team pracować w każdym środowisku i na każdym rodzaju powierzchni (podłogi, szkło, stal, tkaniny). Kompletny zestaw rozwiązań i cech technicznych pozwalających działać w różnych sektorach, od użytku domowego przez gastronomię, po zastosowania w motoryzacji i przemyśle.
Poznaj wszystkie zalety urządzeń parowych S-Team

S-Team 6

Mała i wydajna wytwornica pary, która ma możliwość łączenia pary suchej i mokrej za pomocą funkcji „Gorąca woda”. Jest w stanie pracować w środowiskach komercyjnych dzięki funkcji TurboPower.

S-Team 6V

Jest to odkurzacz parowy z profesjonalnym systemem ssącym, który jest w stanie usunąć najbardziej oporne zabrudzenia. Wykorzystując moc pary o temperaturze 160°C, ciśnienie robocze 6 barów i silnik ssący o mocy 1150 W, gwarantuje doskonałe rezultaty czyszczenia i suszenia.

S-Team 10VH

Jest to odkurzacz parowy z profesjonalnym systemem ssącym 1150 W przeznaczony do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni i otoczenia. Wytwarza parę o temperaturze 185°C i wysokie ciśnienie robocze 10 barów. Możliwe jest włączenie zarówno funkcji detergentu, jak i funkcji hydrojet, która dzięki silnemu strumieniowi pary zmieszanej z wodą pozwala maszynie radzić sobie z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami.