Nowości w ofercie odkurzaczy na targach CMS w Berlinie

Kategorie: Aktualności     1.10.2019

W dniach 24-27 września 2019 roku odbyły się Międzynarodowe Targi Środków i Akcesoriów Czyszczących CMS 2019 w Belinie. Ghibli&Wirbel, producent naszych maszyn czyszczących, zaprezentował tam innowacje w odkurzaczach Power WD oraz nową linię odkurzaczy TOOL PRO.

 

Targi CMS Berlin 2019

 

Odkurzacze do pracy na mokro i sucho Power WD 

Odkurzacze przemysłowe Power WD zostały wzbogacone o Ultra FilteRing System. Dodatkowy filtr kartridżowy w standardowym wyposażeniu odkurzacza jeszcze lepiej filtruje powietrze i chroni silnik przed zanieczyszczeniem.

Odkurzacze przemysłowe TOOL PRO

TOOL PRO to pełna gama odkurzaczy przemysłowych, wyposażona w mocne i bardzo wydajne silniki nowej generacji. Odkurzacze zostały specjalnie zaprojektowane do użytku z elektronarzędziami więc mogą być wykorzystywane przez instalatorów, rzemieślników, w halach produkcyjnych i innych obiektach przemysłowych. Odkurzacze z tej linii zostały wyposażone w trzystopniowy system filtracji FD, pozwalający bezpiecznie usunąć nawet drobny pył oraz w półautomatyczny system czyszczenia filtra, który zapewnia maksymalny czas działania filtra i eliminuje zapychanie i zmniejszenie wydajności filtrowania.

Różne modele o mocy od 1250 W do 1450 W i pojemności zbiornika od 22 do 50 litrów, z ręcznym lub automatycznym włączaniem i wyłączaniem będą niedługo prezentowane na naszej stronie internetowej oraz w biurze handlowym przy ul. Piłsudskiego 257 w Markach. Serdecznie zapraszamy!