Nowe maszyny czyszczące i odkurzacze przemysłowe w ofercie Fair Play Plus

Kategorie: Ogólna     15.10.2021

Maszyny czyszczące Ghibli&Wirbel

Na targach ISSA PULIRE  w Weronie zostały zaprezentowane najnowsze maszyny czyszczące i odkurzacze przemysłowe Ghibli&Wirbel, które są już w ofercie Fair Play Plus. Wśród nowości są maszyny szorująco-zbierające RACER, RANGER i R 300, odkurzacze przemysłowe TOOL PRO WDA z gniazdem do elektronarzędzi i automatycznym czyszczeniem filtrów oraz myjki i odkurzacze parowe S-TEAM.

Siodłowe maszyny sprzątające

RACER i RANGER to siodłowe maszyny szorująco-zbierające charakteryzujące się dużą zwrotnością i kompaktową budową. RACER sprawdzi się na średnich powierzchniach. Jest wyposażony w 85 litrowy zbiornik i występuje w dwóch szerokościach czyszczenia – 65 i 75 cm. Czas pracy baterii tej maszyny to 3-4 godziny. RANGER na jednym naładowaniu baterii może pracować 5-7 godzin. Jest wyposażony w większy 115-litrowy zbiornik, a szerokość czyszczenia, w zależności od modelu to 75 lub 85 cm, więc poradzi sobie z utrzymaniem czystości na średnich i dużych powierzchniach. Obie maszyny są już dostępne w sprzedaży.

R 300 to potężna maszyna czyszcząca na duże i bardzo duże obiekty wyposażona w zbiornik o pojemności 305 litrów. W zależności od modelu szerokość czyszczenia tej maszyny wynosi 110 lub 130 cm. Dodatkowo maszyna może być doposażona w szczotki do zamiatania i dodatkowy napęd montowany na tylnej osi, dzięki temu maszyna może podjeżdżać pod wyższe wzniesienia. Maszyny sprzątające R 300 są dostępne na zamówienie.

Odkurzacze przemysłowe z gniazdem na elektronarzędzia

Cztery odkurzacze TOOL PRP WDA to oferta dla zakładów produkcyjnych, rzemieślniczych, budów, itp.. Odkurzacze TOOL PRO WDA L i TOOL PRO WDA L AS posiadają klasę filtracji L wyposażone w standardowe akcesoria (L) lub akcesoria antystatyczne (L AS). Odkurzacze TOOL PRO WDA M AS i TOOL PRO WDA H AS mają akcesoria antystatyczne, a ich klasy filtracji M i H pozwalają na bezpieczną pracę  z niebezpiecznymi pyłami. Więcej informacji o TOOL PRO WDA już wkrótce na naszej stronie.

Myjki i odkurzacze parowe do czyszczenia i dezynfekcji

Kolejna nowość to seria urządzeń parowych S-TEAM, które mogą czyścić i dezynfekować suchą parą, ale mają też funkcję „gorącej wody” i podawania detergentu, Pierwsze z nich to wytwornica pary o temperaturze 160°C i ciśnieniu roboczym 6 barów S-TEAM 6. Kolejny generator pary S-TEAM 6V ma takie same parametry pary, ale posiada również funkcję odsysania, więc działa jak odkurzacz parowy.  Największe urządzenie parowe w ofercie Fair Play Plus to S-TEAM 10 VH, który wytwarza parę o temperaturze 185°C i aplikuje ją na czyszczone powierzchnie pod ciśnieniem 10 barów. Tak, jak S-TEAM 6V, jest wyposażony w odkurzacz o mocy 1150 W, więc usuwa zabrudzenia i osusza powierzchnię.  Urządzenia parowe S-TEAM są dostępne na zamówienie. Parametry i szczegółowy opis urządzeń jest dostępny na stronie w zakładce Maszyny czyszczące > Odkurzacze przemysłowe > Odkurzacze parowe.