Neutralny środek dezynfekujący BUZIL BUDENAT D447

Kategorie: Ogólna     10.11.2020

Polecamy Państwa uwadze środek do dezynfekcji różnych powierzchni i materiałów, również tak delikatnych jak szkło akrylowe. BUZIL BUDENAT D447 świetnie nadaje się do dezynfekcji powierzchni kuchennych oraz pomieszczeń do przechowywania żywności. Ze względu na naturalne PH 8 preparat jest bezpieczny zarówno dla powierzchni, jak i osób korzystających z pomieszczeń. Płyn jest rekomendowany do dezynfekcji w domach opieki, domach seniora, szkołach i przedszkolach, obiektach służby zdrowia. domy opieki, domy seniora, szkoły, przedszkola, obiekty służby zdrowia. Znajdzie również zastosowanie w siłowniach i pomieszczeniach wellness do odkażania sprzętu fitness, czy łóżek solaryjnych oraz we wszystkich pomieszczeniach mokrych, sanitarnych, pływalniach, itp..

 

 

Preparat ma działanie drożdżakobójcze i bakteriobójcze (włącznie z MRSA) oraz działa na wirusy z otoczką, rotawirusy, norowirusy. Można nim dezynfekować wszystkie wodoodporne materiały, powierzchnie i posadzki. Nie zawiera aldehydu.

Przed dezynfekcją usunąć z powierzchni większe zabrudzenia. Potem nawilżyć powierzchnię roztworem roboczym o odpowiednim stężeniu. Pozostawić do wyschnięcia lub spłukać po czasie kontaktu. Po dezynfekcji powierzchnie i wyposażenie mające kontakt z żywnością lub skórą spłukać wodą o jakości wody pitnej.

Czas działania i stężenie roztworu roboczego:

 • Bakterie i drożdże
  roztwór 2,0 % – czas kontaktu 15 min.
  roztwór 7,5 % – czas kontaktu 1 min
 • Wirusy z otoczką
  roztwór 3,0 % – czas kontaktu 15 min.
  roztwór 7,5 % – czas kontaktu 1 min.
 • Rotawirusy
  roztwór 0,25 % – czas kontaktu 1 min.
 • Norowirusy
  roztwór 6,0 % – czas kontaktu 30 min.

Produkt będzie dostępny w sklepie internetowym tylko do wyczerpania zapasów. Wszystkie środki i urządzenia do dezynfekcji i ochrony osobistej znajdą Państwo TUTAJ.